30 Kasım’a kadar GRAPHISOFT ArchiCAD 14 alan herkese Bilkom’dan iMac 27″ Hediye!

ArchiCAD 14 Mimarlar ve Mühendisler arasında Açık Tasarım İşbirliğini Destekliyor.

ArchiCAD 14, mimari iş akışının mühendislik dünyası ile entegrasyonunun tamamlanmasına özel BIM iş akışı boyunca mimarlara üretkenlikte artış fırsatları sunmaya devam ediyor. Ayrıca Bilkom’un gerçekleştirdiği kampanya dahilinde 30 Kasım’ kadar ArchiCADÒ 14 alana iMac 27″ hediye ediliyor. Arzu eden son kullanıcılar 3712 Euro KDV değerindeki ArchiCADÒ 14 lisans paketinin üstüne 150 Euro KDV ek ödeyerek hediye seçimlerini MacBook Pro 15” modelinden yana kullanabiliyor.

Mükemmel bir mimari, tüm tasarım disiplinlerinin işbirliğini gerektirir. Mimarlar, tüm tasarım süreci boyunca diğer mühendislik tasarımlarıyla koordine etmek konusunda merkezi bir role sahiptir. ArchiCAD 14, IFC teknolojisini tam donanımlı iş akışı çözümlerine çevirerek alanları veya çalışmayı tercih ettikleri uygulamanın ismi ve sürümü fark etmeksizin mühendisler ile işbirliğine olanak tanır. Disiplinler arası işbirliğine bu “açık” yaklaşım, tasarımcıların gerçek Entegre Proje Sunumu (IPD) için seçeneklerini önemli oranda genişletir, bu da projelerin daha hızlı tamamlanmasını ve iş birliği hatalarının önemli oranda azalmasını sağlarken iş birliği maliyetlerini azaltır.

GRAPHISOFT Ürün Yönetimi Başkan Yardımcı Miklós Szövényi-Lux “Yapı Bilgisi Modelleme (BIM), çeşitli alanlar arasında tasarım işbirliği için benzersiz bir potansiyel yaratmıştır. ArchiCAD 14 ile GRAPHISOFT, mimari ve mühendislik yazılımları arasındaki basit dosya uyumluluğunu endüstride ilk defa açık tasarım işbirliği için akıllı iş akışı çözümlerine çevirerek tasarımcıların model tabanlı iş birliğinin gerçek potansiyelini görmesine yardımcı olur.” demiştir.

AÇIK TASARIM İŞBİRLİĞİ

ArchiCAD 14, mimarlar ve AEC endüstrisinin çeşitli disiplinleri arasında BIM modellerinin farklı ihtiyaçları için köprü kurmaya yardımcı olan iş akışı çözümleri sunar. Model eşleştirme, eleman sınıflandırma, IFC referans modeli versiyon izleme ve değişiklik yönetimi mimarlar ve mühendisler arasındaki iş birliğinin sorunsuz ve otomatik bir süreç haline gelmesini sağlar. ArchiCAD 14 aynı zamanda bu çığır açan BIM Server temeline dayanan Teamwork çözümünü daha da geliştirerek ortak BIM projelerinde çalışan tasarım ekiplerinin yönetimini daha da geliştirmiştir.

SINIFININ EN İYİSİ BIM İŞ AKIŞI

ArchiCAD 14 aynı zamanda, en çok talep edilen küresel ve yerel müşteri isteklerine odaklanan birçok üretkenlik iyileştirmesi sunar. İnşaat elemanlarının modellenmesinde zenginleştirilmiş detaylar, daha iyi 3D görünüm, geliştirilmiş 2D taslak, kütüphanelerin ve kütüphane parçalarının geliştirilmiş kullanımı ve iyileştirilmiş kullanıcı etkileşimlerinin hepsi etkileyici üretkenlik iyileştirilmeleri listesine dahildir. Hem müşteriler hem de danışmanlar ile daha iyi hale getirilen iletişim becerileri sayesinde sonuç daha hızlı, daha güzel tasarım ve belgelendirme iş akışlarıdır. Bütün bu nedenler ArchiCAD 14’ü mimarlar için dünyanın en iyi BIM çözümü yapar. Daha detaylı bilgi için: www.bilkom.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

GRAPHISOFT hakkında

GRAPHISOFT, Virtual BuildingTM çözümleri üretme konusunda öncü ve lider bir kuruluştur. 25 yıldır, GRAPHISOFT daha iyi tasarlanmış, yapılması daha öngörülebilir ve işletilmesi daha ucuz model bazlı projeler sunmaları için geniş bir mimarlar grubuna güç sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir