18 Saatlik Pil Ömrüyle Plajda Priz Aratmayan Tablet: Yoga Tablet

Lenovo Yoga Tablet Plaj Cantalarinin Yeni Vazgecilmezi  (3)

Dünyaca ünlü aktör Ashton Kutcher tarafından tasarlanan ve 18 saat pil ömrü ile priz arama derdine son veren Lenovo Yoga Tablet’i plajda da yanınızdan ayıramayacaksınız. Üstelik şimdi 549 TL’den başlayan fiyatlarla… Deniz, güneş ve kum sizi çağırırken tatil planları da yapmaya başladınız. Eğer siz de “plajda eğlenceden ve teknolojiden geri kalmak istemiyorum” diyenlerdenseniz, Lenovo Yoga Tablet, güneş kreminizden sonra plaj çantanızın yeni vazgeçilmezi olacak.

Lenovo Yoga Tablet Plaj Cantalarinin Yeni Vazgecilmezi  (2)

Kadınların hayran olduğu TV yıldızı Ashton Kutcher tarafından tasarlanan Yoga tablet, plaj modasının da en gözde parçalarından biri olmaya hazır. Silindirik tutma kısmı sayesinde tabletinize güneş kremi bulaştırmadan fotoğraf çekebilir; küçük ayakçığı sayesinde ise masa üstünde dik tutarak film seyredebilir ya da maillerinizi kontrol edebilirsiniz.

Lenovo Yoga Tablet Plaj Cantalarinin Yeni Vazgecilmezi  (1)

Onun pili telefonunuza da yeter Yoga Tablet’i plajda vazgeçilmez kılacak olan en önemli özelliği ise kuşkusuz 18 saate varan pil ömrü… Bu sayede eğlenceyi gündüzden geceye taşımak, adaptör taşıma ve priz arama derdini unutmak garanti. Üstelik Yoga Tablet, şarjı bitip sizi yolda bırakan akıllı telefonlarınızı bile şarj edebilir. Gümüş grisi rengi ve 8 – 10 inç olmak üzere 2 ayrı versiyonuyla teknoloji mağazalarında satılan cihazın fiyatı, şimdi çok daha uygun…

Yoga Tablet 8 inç – 549 TL

Yoga Tablet 10 inç – 749 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir