Acer H9500 Video Projektör: Eğlenceyi salonunuza taşır!

EVDE SİNEMA KEYFİ YAŞAYIN!

Kolay kurulumu, görüntü kalitesini iyileştiren teknolojileri, enerji tasarrufu sağlayan çevre dostu çözümleri, 2 HDMI port ile en yeni dijital kaynaklara sorunsuz bağlantısı ile Acer H9500, size kusursuz bir sinema deneyimi yaşatıyor!

· Acer H9500, görüntülerin orijinal parlaklıklarını muhafaza eden DynamicBlack teknolojisini barındırıyor!· Gerçek sinema kalitesinde ve netliğinde projeksiyon sunabilmek için TRUE MOTION, MEMC (Hareket Tahmini/Hareket Dengeleme) ve True 24p özellikleri içeriyor!

· İki HDMI port sayesinde en yeni dijital kaynaklara sorunsuz bağlanarak olağanüstü HD görüntüler sunuyor.

· 2500 saatlik lamba ömrü ile lamba değişim maliyetinden tasarruf ve uzun süreli güvenilir projektör kullanımı sağlıyor

· Bekleme modunda güç tüketimini %80’e kadar azaltan çevre dostu bir yönetim çözümü olan Acer EcoProjection ile birlikte geliyor; 5 dakika boyunca giriş sinyali almazsa otomatik olarak EKO moda geçerek maksimum %20 ek enerji tasarrufu sağlıyor ve daha sonra otomatik olarak güvenli bir şekilde kapanıyor.

· ColorSafe II, DLP® teknolojisi ve Acer’ın özel renk dengeleme teknolojisi sayesinde uzun süreli kullanımdan sonra bile neredeyse hiç renk bozulması olmaz.

· Duvar rengi dengeleme özelliği sayesinde renkli yüzeylerde bile net görüntüler elde edilebilir.

Benzersiz bir eğlence yaşamak açısından görüntü kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Acer, 16:9 en boy oranı ile tam HD projeksiyon imkanı sunan; benzersiz bir görsel şölen ve arttırılmış kontrast ve parlaklık ile canlı gibi görüntüler yaratmak için tasarlanmış çok sayıda teknolojiyi bir araya getiren H9500 Video Projektörü tasarlamıştır.

Sinema zevkini evinize taşımak açısından siyahlık düzeyleri çok önemlidir ve H9500 projektöründe görüntülerin orijinal parlaklıklarını muhafaza ederken görüntülerin her birini uygun siyahlık seviyelerine göre dinamik ve hassas bir şekilde ayarlayan ve gerçek bir sinema deneyimi için canlı renkler ve 50000:1 kontrast oranı elde etmenizi sağlayan DynamicBlack teknolojisi bulunmaktadır.

Gerçek sinema kalitesinde projeksiyon sunabilmek açısından Acer H9500, bir dizi görüntü iyileştirme teknolojisini içinde barındırmaktadır. Acer TRUE MOTION teknolojisi sayesinde projektör, yeni kareler oluşturup ekleyerek hızlı akan sahnelerde görüntü netliğini iyileştirmek ve harekete bağlı bulanıklığı azaltmak için gelişmiş MEMC (Hareket Tahmini/Hareket Dengeleme) özelliğini kullanmaktadır. Buna ek olarak H9500’de True 24p özelliği bulunmaktadır. Bu, bir filmi sinemadakiyle aynı keyifle izlemek için projektörün 1080 piksel çözünürlüklü bir görüntüyü saniyede 24 kare hızında görüntüleyebilmesi demektir.

İki HDMI port en yeni dijital kaynaklara sorunsuz bağlantı sağlayarak olağanüstü HD görüntüler sunar. Maksimum 2000 ANSI lümen aydınlatma, 50000:1 kontrast oranı ve yerel Tam HD çözünürlük ile gelişmiş lamba teknolojisi görüntülerin parlaklık, renk ve netlik seviyesini yeni bir boyuta taşır.

Maksimum 2500 saatlik lamba ömrü, lamba değişim maliyetinden tasarruf ve uzun süreli güvenilir projektör kullanımı sağlar. Ayrıca H9500, bekleme modunda güç tüketimini %80’e kadar azaltan çevre dostu bir yönetim çözümü olan Acer EcoProjection ile birlikte gelir.Projektör 5 dakika boyunca giriş sinyali almazsa otomatik olarak EKO moda geçerek maksimum %20 ek enerji tasarrufu sağlar ve belirli bir süre giriş almazsa otomatik olarak güvenli bir şekilde kapanır. Ayrıca Acer EcoProjection paketinde kişiselleştirilmiş enerji tasarruf konfigürasyonu yapmanızı sağlayan bir araç olan Acer ePower Management bulunur.

Görüntü kalitesi, renk doğruluğu ve keskinliğini iyileştirmek üzere tasarlanmış üstün teknolojiler ile garanti edilir. İyileştirilmiş 6-segment renk çarkı tasarımı, güçlü görüntü işleyici ve gelişmiş lamba dalga şekline sahip H9500 Acer ColorBoost II+ teknolojisi sayesinde daha doğal ve dengeli renk tonlarında bütünüyle gerçekçi görüntüler sunar. Acer eView Management yardımıyla renk parlaklığı iyileştirilir ve otomatik olarak görüntülenen içeriğe uyarlanır.

Duvar rengi dengeleme özelliği sayesinde renkli yüzeylerde bile net görüntüler elde edilebilir. Artık bir ekran ayarlamanıza gerek yok; sadece OSD menüsünde duvarınızın rengini seçin ve projektörünüz geri kalan ayarlamaları sizin için yapsın. Dahası U9500, projektör tavana monte edilmiş olsa bile lamba modülünün kolayca değiştirilmesini sağlayan Acer’ın Yandan Takılan Lamba tasarımına sahiptir.

Pürüzsüz, yuvarlak hatlarıyla H9500, parlak, şık ve beyaz bir yüzeye sahiptir. Havalandırma ızgarası, oyulmuş hatlarla mükemmel bir biçimde gizlenirken bütünleşik kontrol pedi, projektörün sofistike görüntüsünü zenginleştirecek şekilde ince siyah bir çizgi ile vurgulanmaktadır.

Evde sinema keyfininin tadını H9500 ile çıkarın!

Ürün fiyati 2899$+kdv dir, Mayıs ayında Türkiye’de satışa sunalacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir