Acer, iF Design'ın düzenlediği Computex Taipei tasarım & yenilik ödüllerinde altı ödüle layık görüldü

iF Design tarafından organize edilen bu yılın Computex Taipei tasarım ve yenilik ödüllerinde Acer toplam altı ödül kazandı. Kazanan modeller:  ICONIA TAB A501 tablet, ICONIA SMART akıllı telefon, ICONIA çift ekranlı dokunmatik dizüstü bilgisayar, Aspire Ethos 8951G dizüstü bilgisayar, Revo 100 masaüstü bilgisayar ve Aspire Z5801 all-in-one masaüstü bilgisayar.Dünyanın önde gelen endüstriyel tasarım kuruluşu iF Design’ın işbirliğiyle organize edilen Computex Taipei tasarım & yenilik ödülleri mükemmel tasarımlarıyla öne çıkan ürünleri onurlandırır. Değerlendirme kriterleri içinde yenilik değeri, tasarım kalitesi, malzeme seçimleri, çevreye ne kadar dost oldukları, işlevsellikleri ve marka değeri bulunmaktadır.

ICONIA TAB A501 tablet
ICONIA TAB A501 10.1-inç tablet çoklu dokunmatik teknolojisiyle zengin multimedya, oyun ve internet deneyimi sunarak bilgisayar keyfini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. İnce alüminyum kasasının içindeki yüksek performans özellikleri eğlencenin yanında şık bir görünüm verir. Bu tablet 1280 x 800 yüksek çözünürlüklü ekran ve daha net görseller için daha keskin renkler sağlayan geniş görüntüleme açısına sahiptir. Yerleşik HDMI bağlantısıyla, aynı zamanda Tam HD televizyonunuzda HD görüntüler elde etmek için de kullanılabilir.

ICONIA SMART akıllı telefon
ICONIA SMART bir tablet bilgisayarın yeteneklerini bir akıllı telefonda bir araya getirir: 21:9 en boy oranıyla dev bir 4.8” ekran ve uzunca, ince ve hafif kavisli biçimli bir kasa. ICONIA SMART’ın ince dalgalı desenlerle zenginleştirilen tümüyle metal gövdesi tarifsiz bir incelik duygusu verir. Dahası, yumuşak kavisli arkası ve kısa genişliği (64mm) sayesinde ellerinize mükemmel uyum sağlar. Bu bilgisayar moda tutkunları veya üstün internet ve kusursuz multimedya eğlencesi sunan, mevcut en yeni ve en ileri teknolojiye sahip olmak isteyen teknoloji meraklıları için en ideal seçimdir.

ICONIA çift ekranlı dokunmatik dizüstü bilgisayar
ICONIA kişisel bilgisayar kullanımına farklı ve yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Yepyeni bir tablet deneyimi yaratmak için tasarlanan yeni bir konsept cihaz olan ICONIA, geleneksel bir 14” form faktörün çok yönlülüğü ile benzersiz bir çift ekran deneyimini bir araya getiriyor. Büyük ölçüde sezgisel olan her noktadan çoklu dokunmatik özelliği, ICONIA’yı kullanırken tüm parmaklarınızı kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Her noktadan çoklu dokunmatik çift ekranıyla ICONIA, gelişmiş bir içerik tüketimi deneyimi sunuyor ve tablet etkileşimini yepyeni bir seviyeye taşıyor. ICONIA, Las Vegas’taki 2011 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda düzenlenen ”Last Gadget Standing” yarışmasında birincilik ödülünü elde etmişti.

Aspire Ethos 8951G dizüstü bilgisayar
Aspire Ethos serisi dizüstü bilgisayarlar daha hızlı medya işleme özelliğine sahip olan ikinci nesil Intel® Core  i7 işlemcilere sahiptir. Kullanıcılara daha da unutulmaz bir deneyim sunmak isteyen Aspire Ethos, tam HD paneller ile görüntü kalitesini arttırmakla kalmayıp aynı zamanda güç tüketimini de azaltan cıvasız LED arka ışık teknolojisini bir araya getirmiştir. Dolby® Home Theater® v.4 teknolojisi, beş entegre hoparlörden gelen 5.1 surround ses ve özel bir subwoofer dizüstü bilgisayarlar için ses alanında çıtayı yükseltmiştir. Sökülebilir bir uzaktan kumanda hem bir touchpad hem de multimedya kumandası görevi görür ve USB 3.0 bağlantı noktası USB aygıtlarını dizüstü bilgisayar kapalıyken bile şarj edebilir.

Revo 100 masaüstü bilgisayar
Gösterişli çağdaş tasarımı ve güçlü multimedya yetenekleriyle Revo 100, tüm dijital içeriğinizi ve interneti üst düzey ev eğlence deneyimini bir araya getiren Acer clear.fi ev ağı uygulamasına sahiptir. İster dikey, ister tüketici elektroniği geleneği gibi yatay olarak yerleştirilebilir ve ince gövdesinin içinde yenilikçi ve çift mod çoklu hareket özellikli kablosuz bir touchpad akıllı bir şekilde muhafaza edilir.

Aspire Z5801 all-in-one masaüstü bilgisayar.
Aspire Z5801 all-in-one masaüstü bilgisayar Tam HD çözünürlüklü harika bir 24-inç dokunma-aktif LED-arka aydınlatmalı ekrana sahiptir. Zarif, süper ince alüminyum çerçevesinde kolay iletişim ve eğlence sunan 2 MP web kamerası, mikrofon ve yüksek tanımlı hoparlörler bulunur. Ergonomik olarak tasarlanmış 0° – 60° ayarlanabilir leke tutmayan standı ekranın kullanımını, özellikle dokunmatik kontrol için inanılmaz kolaylaştırır. Acer Touch Portal akıllı yazılımı ile gezinmeyi geliştirir ve dokunmatik uygulamalara erişimi basitleştirir. Ve, dahili TV alıcısı ile Aspire Z5801 evde ikinci bir televizyon olarak kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir