Acer’dan etkileyici performansli sık bir notebook serisi: Acer Aspire 5742

Günlük bilgisayar kullanımınız için rengarenk notebooklar: Kırmızı, Siyah, Kahverengi Acer Aspire 5742

Her gün yanınızdan ayırmayacağınız harika özelliklere, şık bir tarza ve etkileyici performansa sahip bir bilgi işlem arkadaşı arıyorsanız Acer Aspire 5742 sizin için mükemmel bir çözüm. Dahası bu modeller, mükemmel performans ve kolay kullanımı aynı tasarımda buluşturuyor ve dış görünüşüyle evinizin havasını ve konforunu yansıtıyor.Acer Aspire 5742 size kusursuz bir oyun, çoklu görev veya eğlence deneyimi yaşatmak için en zorlu uygulamalarda bile maksimum işlem gücü sunan üstün Intel® işlemciler ile donatılmıştır. Core™ i5 ve i3 işlemciler üstün performansı enerji verimliliğiyle birleştiriyor, iş yükünüz gerektirdiğinde performansı arttırıyor ve aktif olmayan çekirdeklerin enerji tüketimini azaltıyor. İşte bu nedenle bu dizüstü bilgisayarlar az zamanda çok iş yapmanız için en zorlu görevlerin çabucak üstesinden gelmenizi ve çoklu görevleri hızlı bir şekilde yapmanızı sağlıyor.

Güçlü işlemciler, geniş sabit disk alanı, geniş HD ekranlar ve HDMI bağlantı özellikleri ile olağanüstü performans için gereken her şeye sahip olan Aspire’lar günlük bilgi işlem ihtiyaçlarınızı karşılamak, hızlı ve verimli bir şekilde çalışmak ya da oyun oynayarak veya film izleyerek günün stresinden kurtulmak için mükemmel bir seçimdir.

16:9 görüntü formatlı ve HD çözünürlüklü CineCrystal™ paneller 35,5 cm (14 inç) ve 39,5 cm (15,6 inç) tasarımda mükemmel bir eğlence ve multimedya deneyimi için keskin, renkli ve gelişmiş görüntüler sunuyor. Dâhili DVD en sevdiğiniz video ve filmleri izlemeniz için taşınabilir ev sinemanızın biletidir. Dahası HDMI™ port bütün çevresel aygıtlarda HD görüntü, olağanüstü eğlence ve eşsiz kalitede en yeni HD oyun deneyimi garantisi veriyor.

Özenle seçilmiş malzemeler ve dokular Aspire’ların stilini ve üstün işlevselliğini yansıtıyor. Sonuç çizilmelere karşı koruyucu özel gözenekli bir kapak, pürüzsüz yuvarlak kenarlar ve modern bir profile sahip büyüleyici bir dizüstü bilgisayar serisi. Aynı zamanda son derece havalı ve sağlam olan bu dizüstü bilgisayarların üç rengi mevcut.

Aspire bilgisayar serisi ultra hızlı sistem yanıtı ve sorunsuz çoklu görev işlevleri için 8 GB’ye kadar DDR3 bellek olanağı sunuyor. Geniş kapasiteli sabit disk, büyüyen dijital arşiviniz için geniş bir alan ve 2’si 1 arada kart okuyucu kolay multimedya dosyası paylaşımı ve hızlı veri transferi sağlıyor.

En gelişmiş kablosuz ve kablolu teknolojilerle tam bağlanabilirlik özellikleri sunuyor: Wi-Fi CERTIFIED® ağ bağlantısı, Gigabit LAN ve isteğe bağlı Bluetooth®. Ayrıca yeni Aspire’larda dostlarınızla yüz yüze sohbet etmeniz veya iş arkadaşlarınızla görüntülü konferans yapmanız için 1.3 MP çözünürlüklü Acer Crystal Eye web kamera ve dâhili mikrofon da bulunuyor.

Kırmızı, kahverengi ve siyah renkleri ile Acer AS5742 fiyatlari 739$’dan başlamamaktadır. Ayrıntılı model ve fiyatlar için: http://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/series/aspire

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir