Adana Seyhan Media Markt’ta Tüm Ürünlerde İnanılmaz Kampanyalar

ADANA SEYHAN MEDIA MARKT 2.YAŞINI COŞKUYLA KUTLUYOR!

3 MEDIA MARKT’TA ŞENLİK VAR.

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt’ın, Adana Seyhan Media Markt mağazasının doğum günü, Adanalı ve Mersinli teknoloji severlere sunulan özel indirimler ile kutlanıyor. Tüm ürünlerde inanılmaz indirimlerin olacağı doğum günü şenliği, sadece Adana Seyhan Media Markt mağazasında değil, Media Markt Adana Optimum ve Mersin Media Markt mağazalarına da taşındı.Dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Media Markt’ın, Adana Seyhan Media Markt mağazası, 25 Mayıs Çarşamba günü doğum gününe özel olarak saat 06:00’da kapılarını açtı. Mağaza tüm ürünlerde gerçekleşecek özel indirimler ile 29 Mayıs Pazar günününe kadar doğum günü kutlamalarına devam edecek.

3 mağaza el ele

Adana Seyhan Media Markt’ın yanı sıra kutlamalara katılan “Media Markt Adana Optimum” ve “Mersin Media Markt” mağazaları da 5 gün boyunca tüm ürünlerde aynı fırsatları teknoloji tutkunlarına sunacak.

Media Markt mağazalarına gelen teknoloji severler, buzdolabından ütüye, televizyondan müzik setine, çamaşır makinesinden ev sinema sistemine, cep telefonundan navigasyona, oyun sistemlerinden dizüstü bilgisayara, bilgisayar aksesuarından fırına kadar, binlerce ürün çeşidine, uygun fiyatlarla ve cazip ödeme koşulları ile bütçelerini zorlamadan sahip olma fırsatına ulaşabilecekler.

2 yorum

    • ahm3t YazarYanıtla

      Merhaba hatice yılmaz;
      Fiyatlar değişkenlik göstermektedir. 600-2500$ ve üzerinde sistem bulmanız mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir