Age of Wulin – Legend of the Nine Scrolls, 2011’de Avrupa’ya geliyor

Gala Networks Europe uzak doğu dövüş MMORPG’si Age of Wulin – Legend of the Nine Scrolls, 2011’de Avrupa’ya geliyor.

Ortaçağ Çin’inin büyüleyici dünyasında bir Wulin olun ve Xi’nin kodunu görev, şeref, doğruluk, cesaret ve en önemlisi merhamet duygusuyla takip edin.

Gala Networks Europe yeni oyunu Age of Wulin – Legend of Nine Scrolls’un 2011’de Avrupa pazarında oyuncuların beğenisine sunulacağını duyurmaktan büyük bir kıvanç duyar. Age of Wulin – Legend of the Nine Scrolls bir AAA dövüş MMORPG’sidir ve Çin’li oyun stüdyosu Snail Game ortaklığı ile Castle of Heroes ve Terra Militaris’ten sonra yayınladığı üçüncü oyundur.

Age of Wulin oyuncuları eski Çin tarihindeki günlük hayatta dövüş sanatları kültürünün zirvede olduğu döneme geri götürecek. Doğrusal level sistemi yerine oyuncular karakterlerini oyunun Shaolin Kung-Fu veya Tai Chi gibi sayısız dinamik silahlı ve silahsız dövüş sisteminde ve akupunktur gibi eski Çin felsefelerinde yetenek elde ederek geliştirebiliyorlar. Age of Wulin oyunculara yüksek kaliteli ve derin bağlayıcı oyun oynanışıyla harika 3D dünyasında eğlenceli bir vakit geçirme fırsatı veriyor.

Başlangıç etaplarında oyuncular 8 değişik hikâyeden kendi rotalarını tayin edecekler ve her hikâye dizisini takip eden eşsiz bir romanı açığa çıkaracaklar. Her gün yeni yetenekler öğrenip bu yetenekleri çalışabilen oyuncular karakterlerini geliştirip ve atacakları her adımda önlerine çıkacak yeni mücadelelere karşı hazırlıklı olacaklar. Tecrübeli karakterler ayrıca yeteneklere de ustalaşıp su üstünde yürüyebilir veya bir çatıdan diğer çatıya bile uçabilir. Oyuncu maceralarından geri dönüp ve oyundan çıktıktan sonra hayat sona ermiyor. Oyuncunun karakteri oyun içinde kalıyor ve günlük yaşam rutinine devam ediyor ve oyuncunun belirlediği görevleri yerine getiriyor.

Age of Wulin bir oyuncunun yüksek kaliteli bir MMORPG’den beklediği her şeyi sunacak. PvE ve PvP içeriği, zanaat ve meslekler, grup savaşları, anlaşmazlıkları çözmek için mücadeleler, iskan sistemi ve çok daha fazlası. Age of Wulin 65 km² lik içinde 30 bölge, 20 instance, 8 grup ve 8 farklı dövüş okulu, 8 ana meslek ve daha fazla ikincil meslek, oyuncunun gücünü kişisel olarak ayarlayabileceği 1000den fazla yetenek, 15000’den fazla görev ve 5000’den fazla NPC ile devasa bir dünyayı kapsıyor.

Age of Wulin İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde 2011 yılında gPotato.eu portalinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Gelecek haftalarda gPotato Avrupa takımı oyun hakkında sizlerle daha fazla bilgiyi paylaşacak. O halde takipte kalın ve resmi siteyi ziyaret edin http://en.wulin.gpotato.eu/

kaynak: http://www.kurumsalhaberler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir