AKG CONSUMER KULAKLIK LANSMANI REINADA YAPILDI

akg kulaklık

AKG Consumer Kulaklık Lansmanı 4 Şubat gecesi Reina’da yapıldı. Harman Kardon International ve AKG grubundan birçok yabancı konuğun dışında, seçkin davetli ve basının yoğun katılımının olduğu gece, SFRKD Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uğursoy ve AKG Consumer Başkanı Dorian Staps’in konuşması ile başladı. Turgut Uğursoy dünyanın en kaliteli ses sistemleri olan Harman Kardon ve bu grubun bünyesinde olan AKG Consumer kulaklıklarının Türkiye distribütörü olmanın mutluluğunu ve sorumluluğunu konuklarına yaptığı açılış konuşmasında iletti. AKG Consumer Kulaklık için “Adam gibi Kulaklık Getir”dik diyen Turgut Uğursoy, Türkiye pazarında AKG’nin hak ettiği yeren kısa zamanda ulaşacağını söyledi. AKG Consumer Başkanı Dorian Staps ise hazırlamış olduğu prezentasyon ile AKG’nin dünü, bugünü ve yarınını anlattı. Türkiye’nin kendileri için çok önemli bir pazar olduğunu söyledi. Büyük keyifle izlenen Mim sanatçısının gösterinden sonra gece keyifli sohbet ve sunulan ikramlarla devam etti. Ayrıca demo masasında bulunan kulaklıklar ve hosteslerin yardımıyla 25 çeşit kulaklık müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Ahmet Diyor ki:

….

İşte O Muhteşem Geceye Ait Görüntüler:

Gece tek kelime ile kendi adıma inanılmazdı. Bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bir davetli olarak gayet keyifli bir o kadar da samimi bir geceydi. SFRKD firmasına çalışmlarında Koç Allianz Network ve Donanım Departmanı olarak başarılar diliyoruz. Ve diyoruz ki artık Adam Gibi Kulaklık arıyorsanız AKG size yeter…

Resimlerin Büyük Halini Görmek İçin Üzerine Tıklayınız…

akg reina

akg reaina

akg reaina

Daha Fazla Bilgi İçin:

http://www.sfrkd.com

http://www.akg.com

Not: Bu haberin içerik dokümanlarını sağlayan Derya Doğu hanıma teşekkür ederiz..

11 yorum

 1. Cenk Tezcan Yanıtla

  Bu kulaklıgı tüm kullanıcılara tavsiye ediyorum.Güzel bir bir ürünü güzel bir geceyle tanıttıkları için teşekkürler.

 2. hasan tutak Yanıtla

  Gerçekten performans olarak çok değerndiğim bir kulaklık. Etrafta adınıda fazla duyan olmadığı için akg dediğim zaman insanlar bana bakarlardı anlamsızca:) ama bu lansmandan sonra sanırım AKG nın adını duymayan kalmayacak. Fotoğraflardan anlaşılacağı kadar epey eğlenceli ve güzel bir geceymiş, orda olmak vardı:):)

 3. seda erk Yanıtla

  merhabalar ben bu kulaklıklara bayıldım. ses kalitesi inanılmaz. ilgi duyan herkese tavsiye ederim deneyin.

 4. Ömer Yanıtla

  Hımm Güzel geçmiş bir geceye ve adına yakısır bır organızasyon duzenlemıse benzıyor.

 5. heartsmagic Yanıtla

  Herkese nasip olmaz böyle bir tanıtıma katılmak, fotoğraflarda da anlaşılacağı üzere son derece güzel bir gece olmuş. Bu gibi haberlerin devamını diliyoruz.

 6. Adem Dalıcı Yanıtla

  Gerçekten şirkette kullanıyorum tek kelime ile inanılmaz bi kulaklık,ses kalitesi muhteşem gerçi fiyatı biraz yüksek olsada yinede mükemmel kulaklıklar herkese tavsiye ediyorum yapanların ellerine sağlık..

 7. Engin Uymaz Yanıtla

  Merhaba Bu ürünü yeni aldım ses kalitesi mükemmel.Başarılarının devamını dilerim.

 8. ahm3t YazarYanıtla

  @heartsmagic
  Evet başvuru olarak gayet net açıklama içeren bir adres. Eline sağlık. Haftasonu hem çaya hemde şampiyonluk kutlamasına bekliyorum efenim:)
  B-E-Ş-İ-K-T-A-Ş…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir