AKG K 324 P Ergonomik Dizaynlı Kulakiçi Kulaklık

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

SESTE PROFOSYONEL İMZA; AKG

AKG, 60 yıldır mikrofon ve kulaklıkta profosyenel sesin karşılığı oldu. Kayıt stüdyoları, radyolar, TV istasyonları, operalar ve tanınmış birçok gösteri merkezi ve uluslararası alanda ün yapmış müzisyenler yıllardır AKG’nin kaliteli mikrofon ve kulaklıklarını kullanıyorlar. AKG bugün, kaliteli mikrofon, kulaklık ve kablosuz ekipmanın dünyada ki bir numaralı üreticisidir.

AKG Kulaklık alanında her zevke hitap edecek ve her yerde rahatlıkla kullanabileceğmiz kulaklık üretimini gerçekleştirdi. Kulakiçi kulaklık serisinde yer alan K 324 P, AKG’nin profosyonel teknolojisini kullanarak yüksek kalitede hem baslı hem tizli tam spectrum sesi, mükemmel dış ses izolasyonu sayesinde temiz ve güçlü olarak bizlere sunuyor.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

AKG K 324 P ergonomik dizayni, kulağa rahat oturuşu, 3 farklı boyutta ki kulaklık aparatı ile yolda, yolculukta veya istediğiniz her yerde rahat kullanım olanağı sunuyor. Ayrica hafifliği (3 gr ) ve taşıma çantası sayesinde her yere yanınızda götürmenize olanak sağlıyor. Beyaz ve Krom kaplama renk alternatifleri ile her türlü taşınabilir Cd çalar, MP3 … gibi müzik çalarla uyumludur.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Ses kalitesine profosyonelliği getiren AKG ile müzikte kaliteyi yaşayın.

AKG K 324 P – USD $ 106,00

Bilgi için ; SFRKD

Tel : 0212 257 75 00

Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

Not : Basın bülteninden derlenmiştir. Katkılarından dolayı Derya Doğu’ya teşekkür ederiz.

2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir