AKG K 440 NC gürültüden uzak müzik keyfi

akg

Resimlerin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Üstün ses kalitesi, güzel tasarım ve konfor….Bunların hepsi ve daha fazlası AKG Consumer Kulaklıklarını anlatıyor. Şu an 30 dan fazla modele sahip AKG Consumer Kulaklılarının içinde, AKG K 440 NC gürültü giderici özelliği (ses giderim) ile dikkat çekiyor.

akg kulaklık

Yüksek ses netliğine sahip AKG K 440 NC‘nin kablosu üzerinde bulunan gürültü giderici aparatı sayesinde dışarından gelen seslerden uzak, yalnızca kulağınıza gelen Hi-Fi sesi duyabiliyorsunuz. Gürültü giderici özelliğini aparatın üzerinde bulunan açma/kapama tuşlarıyla aktif hale getirebiliyorsunuz. Aparatın arkasında bulunan mandalı ceketinizin cebine veya pantalonuza rahatça tutturarak, kulaklığın kullanımını rahatlatabiliyorsunuz.

akg kulaklık

Kulağı saran yumuşak deri yastıkları ve ayarlanabilir kafa bandları sayesinde en iyi konforu yaşatıyor. 3D Axis özelliği (içe katlanbilme) ile kırılmadan şık taşıma çantasına yerleştirebileceğiniz AKG K 440 NC‘yi yolda, otobüste, uçakta veya teknede istediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

akg kulaklık

Dinlediğiniz müzikte, oynadığınız oyunda ve izlediğiniz filmde efektleri

birebir yaşamak isteyenler için en iyi seçim AKG K 440 NC olacak.

Perakende Satış Fiyatı 236 $

www.akgiledinle.com adresimizde ki yarışmaya katılanlar arasından,

en kısa zamanda en cok soru yanıtlayanlar AKG Kulaklıklarından birini kazanma şansını yakalayacak.

Ayrıca yarışmaya bende kayıt oldum katıldım. Oldukça eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Birkaç farklı branşta yarışmalar ve o yarışmanın sonucuna göre verilecek hediyelerde soru branşları ile paralel. Oyunu oynayabilmeniz için 3dk nızı almayan bir üyelik kısmından geçmeniz gerekmektedir. Geçerli bir mail adresi belirttikten sonra adresinize aktive linki geliyor. Bu linkte tıkladıktan sonra bu eğlenceli ve kazandıran oyuna başlayabilirisiniz.


Bilgi için ; SFRKD

Tel : 0212 257 75 00

Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

Not: Bülten için Derya Doğu'ya teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir