AKG K 440 NC kulaklık ile gürültüye izin yok

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

AKG KULAKLIKDAN GÜRÜLTÜYE İZİN YOK

Şehir karmaşasından kendinizi soyutlamak ve sadece müzik dinlemek mi istiyorsunuz.  Dünyanın en saygın ve kaliteli kulaklık üreticisi olan AKG, gürültü giderici özelliğe sahip K 440 NC kulaklığıyla sizi bulunduğunuz kalabalık ve gürültülü ortamdan, kendi dünyanıza götürüyor.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Yüksek ses netliğine sahip AKG K 440 NC’nin kablosu üzerinde bulunan gürültü giderici aparatı sayesinde dışarından gelen seslerden uzak, yalnızca kulağınıza gelen  Hi-Fi sesi duyabiliyorsunuz. Gürültü giderici özelliğini aparatın üzerinde bulunan  açma/kapama tuşlarıyla aktif hale getirebiliyorsunuz. Aparatın arkasında bulunan mandalı ceketinizin cebine veya pantalonuza rahatça tutturarak, kulaklığın kullanımını rahatlatabiliyorsunuz.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Kulağı saran yumuşak deri  yastıkları ve ayarlanabilir kafa bandları sayesinde en iyi konforu yaşatıyor. 3D Axis özelliği (içe katlanbilme) ile kırılmadan şık taşıma çantasına yerleştirebileceğiniz AKG K 440 NC’yi yolda, otobüste, uçakta veya teknede istediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Bulunduğunuz her yerde sadece müzik dinlemek için AKG K 440 NC’yi tercih edeceksiniz.

Perakende Satış Fiyatı 236 $

Bilgi için ; SFRKD
Tel   : 0212 257 75 00
Faks : 0212 265 91 56
www.sfrkd.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir