AKG®, K 512 VE K 514 KULAKLIKLAR

akg kulaklık

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.
Yeni AKG K 512 ve 514 hi-fi stereo kulaklıklar sadece rakipsiz ses ve teknoloji sunmakla kalmayıp, şirketin ürünlerine şık ve yeni bir görünüm verme kararında ilk modellerini yansıtmaktadır. Bir ticari marka özelliği mi? Halka biçimli AKG logosu kulaklıkların üzerinde bulunabilir, Viyana merkezli şirket bunu marka kimliğini güçlendirmek amacıyla kullanacaktır.

Hem K 512 hem de K 514 stereo kulaklıklar portatif MP3 ve CD çalarlar, PC’ler ve notebook’lar için son derece uygundur. Derin bass ve keskin tizlerle güçlü bir ses yaratırlar ve en mükemmel ses kalitesi için oksijen içermeyen kablolar (%99.99 OFC) kullanırlar. K 514 dinamik yarı açık kulak üstü tasarıma sahipken K 512 kapalı tasarımlıdır. Patentli AKG kendinden ayarlı kafa bandı, deri kaplı kulak pedleri, hafiflikleri ve tek kablo tasarımları ile her iki modelde rakipsiz konfora sahiptir. K 512 için kömür K 514 için mocca tonlarında sunulan kulaklıklar ekonomik fiyatları ile benzersiz performans sunmaktadır. Ocak 2008’de raflardaki yerlerini alacaklardır.

K 512 özellikleri
Tasarım: Kapalı, kulak üstü
Frekans aralığı: 18Hz – 20kHz
Maksimum SPL: 115dB
Nominal yük: 200 mW
Giriş empedansı: 32 Ohm
Ağırlık (kulaklıklar): 190 Gram
Kablo: %99.99 Oksijen içermeyen, 2.5 metre
Jack girişi, kontaklar: Sert, altın kaplı

K 514 özellikleri
Tasarım: Yarı açık, kulak üstü
Frekans aralığı: 18Hz – 22kHz
Maksimum SPL: 112dB
Nominal yük: 200 mW
Giriş empedansı: 32 Ohm
Ağırlık (kulaklıklar): 210 Gram
Kablo: %99.99 Oksijen içermeyen, 3 metre
Jack girişi, kontaklar: Sert, altın kaplı

Harman Consumer Group, Inc. Hakkında
Harman Consumer Group (HCG) ev, otomobil ve bilgisayarlarda kullanım için yüksek doğrulukta hoparlörler, ses ve video bileşenleri ve multimedia sistemleri için önde gelen tasarımcı, üretici ve pazarlayıcıdır. Grubun markaları içinde, JBL®, Infinity®, Harman Kardon®, Mark Levinson®, Revel® ve Lexicon® bulunmaktadır.

HCG, Harman International Industries, Incorporated’ın bir bölümüdür. Harman International (www.harman.com) otomotiv, tüketici ve profesyonel ürünleri için yüksek kaliteli, yüksek doğruluklu ses ürünlerinin ve elektronik sistemlerin önde gelen üreticisidir. Şirketin hisseleri New York borsasında “HAR” kodu ile işlem görmektedir .

AKG, JBL, Harman Kardon, Infinity, Mark Levinson, Revel ve Lexicon Harman International Industries, Incorporated’ın ticari markalarıdır, ABD ve/veya diğer ülkelerde kayıtlıdırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir