AKG K 518 DJ Modeli Kulaklıklarını Sunar

akg k518 dj

PARTİLERİN ARANAN DJ’Yİ SİZ OLUN AKG K 518 DJ

Dünyaca ünlü profosyonel DJ’lerin görüşleri ve önerileri doğrultusunda AKG Ses mühendisleri tarafindan hazırlanan, 2 farklı AKG DJ kulaklık modeli müziğe aşk ile bağlanmış olanların beğenisine sunuldu. AKG K 181 DJ profosyonel olarak DJ’lik yapanlara hitap ederken, AKG K 518 DJ bu ise yeni baslayan müzik severler için arkadaş partilerinde ve küçük klüplerde rahatlıkla kullanılabilecekleri kulaklıkların başında geliyor.

Kalitesini tüm dünyada kanıtlamış olan AKG , K 518 DJ modeliyle yolun başında ki müzik tutkunlarının en iyi partneri olacak. Her mekanda DJ’lerin rahatlıkla kullanabileceği özel olarak tasarlanmış, yüksek kalitede kulaklık sistemine sahip olan AKG K 518 DJ, 3D katalanabilir mekanizması ve deri kılıfı ile istediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde kafanıza rahat bir şekilde yerleşmesini sağlayabilirsiniz. Deri kulak pedleri sayesinde dışarıdan ses girişini tamamen önleyerek sizi istediğiniz dünyanın içine hapsediyor.

Ses kalitesi ve kulallanım rahatlıgıya sadece DJ kabininde degil bilgisayarınızla da rahatlıkla kullanabileceğiniz AKG K 518 DJ uzun kablosu sayesinde TV’den istediğiniz filmi kulaklığınızla izleyebilme imkanını da sunuyor.

AKG K 518 DJ sizi dansa davet ediyor…..

akg k518 dj kulaklık

Perakende Satis Fiyati : 117 $

Bilgi için ; SFRKD

Tel : 0212 257 75 00

Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

Katkılarından dolayı Derya Doğu’ya teşekkür ederiz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir