AKG K 530 LTD PARLAK SİYAH

akg kulaklık

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

AKG® K 530 kulaklıklar çeşitli hi-fi ve ekipman dergilerinin gerçekleştirdiği testlerde en yüksek puanları almıştır. Şu ana kadar sadece beyaz olarak sunulan bu şık kulaklıklar Kasım ayında parlak siyah olarak satışa sunulacaktır. Ancak bu kablolu stereo kulaklıkların asıl parlaklığı fiyatlarına göre sağladıkları rakipsiz performanstır.

K 530 LTD kulaklıklar mükemmel ses kalitesi için en yüksek kalite malzeme ve montaj sonrası iyileştirme işlemi kullanılan XXL dönüştürücülere sahiptir. Patentli Varimotion diyafram teknolojisi sayesinde kulaklıkların sesi en yüksek ses standartlarında ses röprodüksiyonu sağlar. Varimotion sistemi yüksek frekanslarda bile ses hassasiyeti, ve benzersiz ses netliği sunar. Hareket bölgesi olarak bilinen diyaframın ince kısmının daha kolay titremesinin sağlanması daha derin ve güçlü bass’lar yaratmaktadır. Diyafram yüksek çevresel esnekliği merkezdeki piston biçimli hareket ile birleştirerek istenmeyen diyafram rezonanslarını önler.

AKG K 530 LTD’nin diğer iki popüler özelliği: konforlu siyah kadife kulak pedleri çıkartılabilir ve kolaylık temizlenebilir, kendinden ayarlı kafa bandı mükemmel uyum ve konfor sağlar. K 530 LTD kulaklıklar vidalı adaptörlü sert altın kaplı jack fişine ve en mükemmel ses kalitesini destekleyen oksijen içermeyen (%99.99 OFC) tek kabloya sahiptir. Krom AKG logosu ve siyah kumaş kaplı kablosu zarafetin göstergesidir.

K 530 LTD Hi-Fi dünyasını keşfetmeye yeni başlayan müzik tutkunları, ateşli video oyuncuları veya net, dengeli sesler ve tüm frekans aralıklarında mükemmel ses röprodüksiyonu isteyenler için ideal giriş seviyesi kulaklığıdır.

Özellikler
Tasarım: Yarı açık, kulak üstü
Frekans aralığı: 18Hz – 26kHz
Maksimum SPL: 102dB
Nominal yük: 200 mW
Giriş empedansı: 55 Ohm
Ağırlık (kulaklıklar): 245 Gram
Kablo: %99.99 Oksijen içermeyen, 3 metre
Jack girişi, kontaklar: Sert, altın kaplı
Diyafram: Patentli Varimotion teknolojisi

The Harman Consumer Group, Inc. Hakkında
Harman Consumer Group (HCG) ev, otomobil ve bilgisayarlarda kullanım için yüksek doğrulukta hoparlörler, ses ve video bileşenleri ve multimedia sistemleri için önde gelen tasarımcı, üretici ve pazarlayıcıdır. Grubun markaları içinde, JBL®, Infinity®, Harman Kardon®, Mark Levinson®, Revel® ve Lexicon® bulunmaktadır.

HCG, Harman International Industries, Incorporated’ın bir bölümüdür. Harman International (www.harman.com) otomotiv, tüketici ve profesyonel ürünleri için yüksek kaliteli, yüksek doğruluklu ses ürünlerinin ve elektronik sistemlerin önde gelen üreticisidir. Şirketin hisseleri New York borsasında “HAR” kodu ile işlem görmektedir.

AKG, JBL, Harman Kardon, Infinity, Mark Levinson, Revel ve Lexicon Harman International Industries, Incorporated’ın ticari markalarıdır, ABD ve/veya diğer ülkelerde kayıtlıdırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir