Allods Online Volume 2’de Görkemli Büyücüyü Mağlup Et: Rise of Gorluxor 5 Ekim 2010’da oyunseverlerle buluşuyor

Avrupa’nın önde gelen ücretsiz yayıncılarından Gala Networks Europe tarafından www.gPotato.eu adresinde İngilizce, Almanca ve Fransızca yayınlanan AAA MMORPG Allods Online, Astrum Nival ( şu an Mail.Ru oyun bölümüne ait ) tarafından geliştirilen serinin dördüncü oyunu. Oyun 90’ların ortasına doğru uzanan tarihi ve binlerce yılı kapsayan oyun içi bilgeliğiyle göze çarpıyor. Sarnaut gezegeninin dağılmış kalıntıları arasında oyuncular Astral uzayını keşfetme fırsatını bulacak, Astral şeytanlarıyla savaşacak ve düzinelerce allods’a ve Astral uzayında sürüklenen adalara hakim olmak için dövüşecek.

Yarın 5 Ekim’de, Allods Online ikinci genişleme paketi olan Volume 2: Rise of Gorluxor’u oyuncuların beğenisine sunacak. Oyuncular Görkemli Büyücü Gorluxor’un etrafındaki gizemi kaldırma şansı elde edecekler. Fakat Gorluxor nasıl bir düşman haline geldi? Acaba gerçekten düşman mı?

Her şey Nezeb’in Büyük Astral seferi sırasında düşmesiyle başladı ve imparatorluk yıllarca süren yastan sonra tekrar geleceğe umutla bakmaya başladı. Olaylar Gorluxor ve Yasker’in politika sahnesinin en önünde aktif olarak dizginleri ele almasıyla patlak verdi. Gorluxor görkemli bir büyücü ve Yasker çoşkun bir savaşçıydı. İkisi de her zaman Nezeb’in tarafındaydı fakat onun ölümünden sonra onun tahtına sahip olmak için birbirleriyle mücadele etmeye başladılar. Gorluxor Xadaganians’ların yardımını elde ederken, Yasker Orcs ve Arisen’e gitti ve onlara edecekleri yardım karşılığında imparatorluk vatandaşlığını ve bunun getireceği bütün hakları vaad etti. Bu teklifi kabul edip Yasker’e katılan ordular karşısında Gorluxor acı bir hezimete uğradı ve canını kurtarmak için kaçtı. Bu ana kadar kimse onun nerede olduğunu ve ne yaptığını bilmiyor.

Gorluxor’un kulesinin derinliklerinde maceraya atılacak kadar cesur musun? Onun özel saray odalarında ona ve onun benzerlerine karşı dünyanın en büyük gizemlerinden birini çözmek için çarpışmak için içinde yeteri kadar cesaret hissediyor musun?

Allods Online Volume 2’de bir çok yeni özellik oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Astral Allods’un evrimiyle birçok allods değişti, gelişti veya tamamiyle yenileştirildi ve yeni Boss’lar ve Boss dövüşleri uygulamaya kondu. Astral gemileri bütün yeni ve eski cihazlar üzerinde geliştirilmiş olacak, Ölüm Arena’sı tamamiyle revizyondan geçirildi. Ayrıca sınıfların ve modellerin cilalanması devam ediyor. Bütün detaylar hakkında ayrıntılı bilgiyi oyuncular patch notlarında bulabilirler: http://en.forum.gpotato.eu/?CD=ALLODS_EN_F002&TC=0000000000&MD=VT&US=Y&AS=Y&TNO=1121105.

Yarını beklemekte sabırsızlanıyor musunuz? Bu kısa video ile Allods Online Volume 2: Rise of Gorluxor hakkında ilk görüntülere ulaşabilirsiniz: http://www.youtube.com/watch?v=KJEVCs_IzgY Daha fazla bilgiye http://allods.gPotato.eu adresinden ulaşabilirsiniz.

kaynak: http://www.kurumsalhaberler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir