Android Dünyasını Yeni ASUS Tabletlerle Takip Edin

kolaj

ASUS, Android işletim sistemli yeni tabletleriyle dijital çağa en iyi şekilde ayak uydurmanızı sağlıyor. Ürünler arasında tek ele sığabilen en büyük ekranlı tablet olan ASUS MeMO Pad 8 ile son derece şık bir tasarıma sahip olan ASUS MeMO Pad 10’un yanı sıra, günümüzün en güçlülerinden biri olan ASUS Transformer Pad TF701T de bulunuyor.

Her yeni ürünüyle tablet pazarındaki iddiasını pekiştiren ASUS, üç yeni Android tabletini satışa sundu. ASUS MeMO Pad 8, ASUS MeMO Pad 10 ve ASUS Transformer Pad TF701T yepyeni özellikleriyle göz dolduruyor.

asus_memo_pad_8

ASUS MeMO Pad 8 ile ASUS MeMO Pad 10

8 inç ekranlı MeMO Pad 8 ve 10 inç ekranlı MeMO Pad 10, 1280 x 800 çözünürlüğe ve IPS teknolojisine sahip. Tek elle kolayca kullanım için tasarlanan ASUS MeMO Pad 8 kenardan kenara sadece 127 mm uzunlukta ve 350 gram ağırlığında. ASUS MeMO Pad 10 ise 522 gram ağırlığıyla aynı şekilde portatiflik sunuyor.

Her iki cihazın ekranı da geniş görüş açıları ve yüksek görüntü kalitesi ile dikkat çekiyor. Ayrıca ASUS SonicMaster ses teknolojisine sahip çift hoparlör muhteşem bir ses kalitesi sunuyor. ASUS MeMO Pad 8’de 5.0 MP, MeMO Pad 10’da ise 2.0 MP arka kamera bulunuyor. Her iki model de 720p HD video çekiyor ve görüntülü sohbet için 1.2 MP bir ön kamera barındırıyor.

ASUS MeMO Pad 8 699 TL’den, ASUS MeMO Pad 10 ise 749 TL’den satışa sunuluyor.

asus_memo_pad_10

Transformer Pad TF701T

Yeni ASUS Transformer Pad’in 10.1 inçlik yüksek performanslı IGZO-TFT ekranı enerji tasarruflu ve çok geniş bir renk gamına sahip. 2560 x 1600 WQXGA çözünürlük olağanüstü net görüntüler sağlarken, IPS teknolojisi canlı renkler, 178 derece geniş görüntüleme açısı ve muhteşem bir günışığında görünürlük sağlıyor.

asus_transformer_pad

ASUS Transformer Pad, HD filmler ve Android oyunlarla üstün bir eğlence keyfi yaşatıyor. Bu cihaz ayrıca Miracast Wi-Fi video oynatma özelliğiyle kablo gerektirmeden uyumlu bir HDTV’ye görüntüyü yansıtabiliyor. Ayrıca bir HDMI bağlantısıyla 4K ekranda eğlence en üst seviyelere çıkıyor! ASUS Transformer Pad TF701T tablet, 1.2 MP ön ve 5.0 MP arka kamerayla hem görüntülü sohbet, hem de yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için ideal!

ASUS Transformer Pad ayrıca pil ömrünü 17 saate kadar çıkarabilen bir mobil istasyon özelliğine de sahip.

ASUS Transformer Pad TF701T 1529 TL’den satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir