Annelere En Güzel Hediyeler Yine Philips’ten

Anneler günü yaklaşıyor. Philips, her sene olduğu gibi yine en özel ürünleri ve birbirinden güzel hediye seçenekleri ile annenizi mutlu ederken, hayatını kolaylaştıracak…

Dünyanın ilk ve tek iyonik derin buhar teknolojili ütüsü olan Philips Azur, daha az güç ile kusursuz temizlik sağlayan Marathon Ergofit elektrik süpürgesi annenize ev işlerinde büyük yardım sağlarken, Philips’in mutfaklarda yeni bir çağ açan yağsız kızartma makinası Airfryer ise  kısa zamanda en lezzetli ve sağlıklı yemekleri yaparak mutfakta harikalar yaratmasına yardım edecek.

Philips saç seti ve Satinelle epilatör seti de onlara pratik bakım imkanı yaratıyor. Ayrıca annenize anılarını hep canlı tutması için Philips SPF2017 Dijital Fotoğraf Çerçevesi, sevdiklerine kolay ulaşabilmesi için Philips CD2701S dect telefon ya da sevdiği dizileri izlemesi için Ambilight TV hediye edebilirsiniz.

Annenize hayalindeki Televizyonu hediye edin!

Ambilight TV ler şık tasarımları ile annenizin salonuna renk katacak!

Ambilight LED TV ler ile annenize hem daha etkili bir sinema deneyimi yaşatın, hem de salonuna renk katın!

Ekranın arkasından televizyonun iki tarafındaki duvara bir ışık yansıtarak ekranı daha da genişleten Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını, görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar. Böylelikle sanki ekran duvarınızla bütünleşir ve daha da geniş bir ekran olur. Anneniz, en sevdiği dizileri, yarışma programlarını, filmleri sanki ekranın içindeymişçesine izler.

LCD TV ler ile karşılaştırıldığında %40 enerji tasarrufu sağlayan LED TV ler, aynı zamanda  daha tasarruflu olduğu için de onu mutlu edecek.

Unutamayacağı bir anneler günü için ona, şimdi çok daha uygun fiyatlar ile bir Ambilight LED TV alın. Anneniz bu şık hediyeye bayılacak!

Philips Dijital Fotoğraf Çerçevesi ile annenizin anıları hep canlı kalsın

SPF1307 fotoğraf çerçevesi geniş belleği, kolay kullanımı ve şık tasarımı ile evinize mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. En üst seviyedeki görüntü kalitesi fotoğraflarınızın her zaman kusursuz görünmesini sağlarken, imagenPro teknolojisi daha keskin ve canlı renkler sunuyor.RadiantColor teknolojisi ile eski anılarınıza yeni bir parlaklık katmanıza yardımcı olan Philips SPF1307 Fotoğraf Çerçevesi, herhangi bir taşınabilir bellek üzerindeki fotoğrafların slayt show olarak sergilemenize imkan veriyor. Fotoğrafların yatay veya dikey konumunu algılayan SPF1307 ile aynı anda birden fazla fotoğraf görüntülemek de mümkün oluyor. Böylece anneniz anılarınızı en canlı halleriyle hatırlayabiliyor. Geçirdiğiniz mutlu günlerin fotoğraflarını yükleyebileceğiniz SPF1307 Dijital Fotoğraf Çerçevesi, anneniz için mükemmel bir hediye seçeneği…

Philips Dijital Fotoğraf Çerçevesi 199,90 TL fiyatla satışa sunuluyor.

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Annelere En Güzel Hediyeler Yine Philips’ten - Annelere En Güzel Hediyeler Yine Philips’ten - Onayla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir