APC by Schneider Electric, HP Operations Manager ile Entegre Oldu

APC INFRASTRUXURE CENTRAL VE HP OPERATİONS MANAGER BAĞLANTILI YAZILIM ENTEGRASYONU SAĞLADI.

Kritik güç ve soğutma sistemlerinde dünya lideri olan APC by Schneider Electric, APC InfraStruxureCentral ve HP Operations Manager ile bağlantılı yazılım entegrasyonu sağladı.

APC InfraStruxure Central ve HP Operations Manager ile sıkıca bağlantılı yazılım entegrasyonu çözümü sunan sistem, tek bir arabirimde güç ve soğutma dahil, fiziksel altyapı yönetebilme özelliği taşıyor. Entegrasyon risk seviyesini en aza indirgeyerek BT servis düzeylerini sağlamaya yardımcı olan sistem, verimli bir şirket için gerekli olan görünürlük, kontrol ve otomasyon çözümlerinin tamamını sunuyor.

APC InfraStruxure Central ile Tek Bir Arabirimde

Tüm Fiziksel Altyapı Yönetilebilebiliyor

Konuyla ilgili açıklama yapan APC by Schneider Electric Başkan Yardımcısı ve CTO’su Jim Simonelli, APC ve HP’nin hedefinin, uygun maliyetli çözümler ile kapsamlı yönetim araçları sağlayarak müşterilerin veri merkezlerini daha verimli kullanmalarına yardımcı olmak olduğunu belirtti. Sözlerine devam eden Jim Simonelli, “Bu entegrasyon, müşterilerin BT altyapısını tam ya da kapsamlı izlemeleri için APC InfraStruxure Central’ın merkezi görüntüleme ve raporlama özelliklerinden faydalanmalarını sağlıyor.” dedi.

Toplantıya katılan New York Consolidated Edison Company BT Planlama Yöneticisi Terrence Walsh ise, kurulan sistem ile tek bir arabirimde güç ve soğutma dahil, fiziksel altyapının yönetilebildiğinin altını çizdi. Terrence Walsh, “Sistemde var olan tüm hareketi, tek bir yazılım platformunda görebilmek, veri merkezlerimizi ve sunucu çiftliklerimizi daha verimli ve etkili bir şekilde yönetmemize olanak verdi.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir