ASUS ve Intel, Jason Mraz ile sizi “İnanılmazın Peşinde” ’ki yolculuğa çağırıyor

Tasarım konusunda birçok ödüle sahip David Lewis tarafından sade, modern ve seçkin çizgilerle tasarımı yenilenen, ses performansı Bang & Olufsen ICEpower® tarafından geliştirilen yeni N serisi, 2. Nesil Intel® CoreTM işlemcilerle güçlendirilmiş donanım özellikleriyle de kullanıcıların tüm multimedya ihtiyaçlarına kusursuz çözüm sunuyor.

Intel ve ASUS’un güçlerini birleştirerek, Grammy ödüllü müzisyen Jason Mraz, film direktörü Andy Morahan ve fotoğrafçı Don McCullin’den oluşan yaratıcı ekiple beraber,  “inanılmaz” fikirleri bekledikleri yarışma 16 ülkede aynı anda başladı. Bu inanılmaz hikayeler birçok şekilde aktarılabiliyor; bir görüntü, bir ses, bir anı ya da yaratıcı bir fikir… Katılımcılardan istenen inanılmaz buldukları bir şeyi anlatacak herhangi bir multimedya içeriği siteye yüklemek. Bir çok ödüle sahip şarkıcı ve söz yazarı Jason Mraz da bu inanılmaz hikayeleri değerlendirecek jüri içinde yer alıyor.

Kazanan kişi “inanılmaz” hikayesini Jason Mraz ile kısa filme aktarma ve bunu Ocak ayında ABD ‘nin Utah bölgesinde düzenlenecek olan uluslararası film festivalinde gösterime girme şansını elde edecek. Film, aynı zamanda Bing üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Mraz’da İnanılmazın Peşinde

Mraz ise bu kampanya boyunca Mullholland Çıkmazı’ndan Fas’a uzanan bir yolculukta kendi inanılmazının peşinde giderek yeni albümünün kaydını yapıyor olacak. Mraz’ın bu yolculuğu ünlü yönetmen Asif Kapadia tarafından filme alınıp kampanya boyunca site üzerinden webisode serisi olarak yayınlanacak. Webisode serisinde Mraz, kendi inanılmaz hikayelerini paylaşacak. Bu yolculukta, 1950’lerde Howard Hughes’in sağladığı finansmanla Mojave Çölü’nde inşa edilen ve mükemmele yakın ses akustiği ile bilinen kubbe şeklindeki “Integratron” yapısının ziyareti de yer alacak. Bir diğer webisod’da ise Mraz ve -geçirdiği bir kaza sonucu güçten düşse de aktif olarak sörf yapmaya devam eden – eski arkadaşı Jesse Billauer Fas’ta sörf yaparken görüntülenecek.

Ülke birincilerinin ASUS’un N55 modeli ile ödüllendirileceği yarışma 20 Eylül – 26 Ekim tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Daha fazla bilgi ve inanılmazın peşinde olmak için www.inanilmazinpesinde.com sizleri bekliyor.

Yeni N serisi

Yeni Asus N55 serisi entegre video sistemi ile yüksek çözünürlükte video görüntüleme sağlarken bütünleşik HD kamerasıyla kullanıcılar, düşük ışıkta bile kendi görsellerini yaratabiliyor.

ASUS Global Pazarlama Direktörü Silvia Yu yenilenmiş N serisi için şunları diyor; “İnanılmaz müzik kalitesinden anladığınız ister gümbür gümbür bas sesleri, ister complex bir konçerto olsun, yeni ASUS N serisi size tüm beklentilerinizi karşılayacak mükemmel bir multimedya deneyimi vaad ediyor. Şu ana kadar mevcut tüm dizüstü bilgisayarlarda elde edilemeyecek kalitede ses ve görüntü performansı sunan N serisi çıtayı bu konuda oldukça yukarıya taşıyor”

ASUS hakkında:

Dünyanın en büyük 3 dizüstü bilgisayar satıcısından biri ve dünyanın en çok satan ve en çok ödül kazanan anakartların üreticisi olan ASUS, yeni dijital çağın lider bir kuruluşudur.

ASUS, bugünün ev, ofis ve kişilerin dijital ihtiyaçlarını karşılamak için anakart, ekran kartı, optik sürücü, görüntüleyiciler, masaüstü, EeeBox ve All in One PC’ler, dizüstü bilgisayarlar, netbook, tablet cihazlar, sunucular, multimedya ve kablosuz çözümler, ağ cihazları ve cep telefonları gibi geniş bir portföyü mükemmel bir şekilde tasarlayarak üretmektedir.

Eee PC™ ile PC sektöründe bir devrim ile yaratan ASUS, yenilikçiliğe ve kaliteye verdiği büyük önemi 2010 yılında kazandığı 3398 ödül ile gösterdi.

Küresel anlamda 10.000’den fazla çalışanı bulunan ASUS, dünya çapında AR-GE departmanında 3.000 mühendis bulunduruyor. ASUS’un 2010 yılı şirket gelirleri 10.1 milyar dolar civarında oldu.

Intel hakkında:

Intel dünya çapında teknoloji lideri bir firmadır.  Firma, tüm dünya bilgisayarları için gerekli teknolojileri tasarlar ve hayata geçirir. Intel hakkında daha fazla bilgi için newsroom.intel.com.tr ve blogs.intel.com sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir