Ateksis, Front Porch Digital ürün ve çözümleri ile kayıtlarınızı güvenli şekilde tutmanızı sağlıyor

Ateksis, temsilciliğini yaptığı birçok firmaya bir yenisini daha ekledi. Veri kayıt, arşiv ve bant malzemelerinizi dijital ortama aktarma çözümlerinde dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Front Porch Digital ile, bant arşiviniz artık güvenli ve sistemli olarak veri ortamına aktarılacak ve çok daha kolay yönetilebilecek. Front Porch Digital, her bütçe için oluşturduğu farklı çözümlerini Ateksis güvencesiyle tüketiciye sunacak.

Front Porch Digital SAMMA çok yönlü ve etkin maliyetli çözüm ailesi, büyük miktarda görüntü bandı tabanlı varlıkların gerçek zamanda birden fazla dosya tabanlı formata geçirilmesini sağlıyor. Kare kare içerik ölçümü ve malzeme verisi toplamaya da imkan vererek bu geçişten sonraki sınıflandırmanın kütüphanedeki her bantla uğraşmak yerine sorunlu konulara yoğunlaşmasını sağlıyor.

Bağımsız çalışan tek akışlı platformlardan haftada 1000 saatten fazla geçiş yapabilen robotlu sistemlere kadar değişen ölçeklerdeki çözümler, her ölçekteki sorunlarla baş edebiliyor. Tek kanallı yarı otomatik çok standartlı geçiş sistemi SAMMA Solo, kayıt işlemini her zamankinden daha hızlı ve güvenilir hale getiriyor.

Arşiv kalitesinde, hassas görüntü bandı temizleme aygıtı SAMMA Clean, geçişe en uygun oynatımı elde edebilmek için görüntü bandı kasetlerini özenle inceliyor, temizliyor, hazırlıyor ve sarıyor. Otomatik bir görüntü bandı tabanlı robotik sistem olan SAMMA Robot, aynı anda yedi adede kadar geçiş akışına imkan veriyor. SAMMA J2K Player, endüstri standardında JPEG2000 içeriklerin PC tabanlı oynatımını gerçekleştiriyor.

Front Porch ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi içn 0216 425 99 66 numaralı telefondan Ateksis’i arayabilirsiniz.

kaynak: http://www.kurumsalhaberler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir