Avira Tüm Kullanıcılarına En Hızlı “Zararlı Yazılımdan Korunma Motoru” Özelliğine Sahip “Avira Antivirus Pro”Yu Sunuyor

avira

Avira’nın her ücretli kullanıcısı en iyi ve en güncel zararlı yazılımdan korunma teknolojilerine erişebilecek. Teknolojilerin arasında Avira Protection Cloud ve Avira URL Cloud Plus’ın yanı sıra daha hızlı tarama sağlayan yeni zararlı yazılımdan korunma motoru bulunuyor.

TETTNANG, ALMANYA — Güvenlik uzmanı Avira 2015 yılında sunacağı ürün portföyünün yeni ve geliştirilmiş çekirdeğini oluşturan Avira Antivirus Pro’yu duyurdu. Avira Antivirus Pro her kullanıcıya en iyi ve en güncel zararlı yazılımdan korunma teknolojilerini sunuyor. Bu teknolojilerin arasında güvenlik ürünleri sağlayıcıları içinde en gelişmiş zararlı yazılım algılama teknolojilerinden ikisi olarak bilinen Avira Protection Cloud ve Avira URL bulut sistemlerine sınırsız erişim de yer alıyor.

Avira Antivirus Pro’ya geçiş, kullanıcıların herhangi bir adım atmasını gerektirmeden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilecek.  Ürün tüm dünyadaki kullanıcılara kademe kademe sunulacak. Ücretli kullanım gerektiren ürünlerden Avira Antivirus Suite’in adı ise Avira Antivirus Pro olarak değişecek. Internet Security Suite ve Ultimate Protection Suite kullanıcıları, kullandıkları ürünün ek işlevleri üzerinde herhangi bir etki olmadan güncellenmiş AV Pro core’un avantajlarından yararlanabilecekler.

Avira en hızlı zararlı yazılımdan korunma motorunu sunacak

Avira, Avira Antivirus Pro sürümünün bir parçası olarak, tüm kullanıcılara geliştirdiği en hızlı zararlı yazılımdan korunma motorunu sunacağını duyurdu. Halihazırda ilk kez xVDF’yi (genişletilmiş Virüs Tanımı Dosyası) geliştirme üzerine çalışan Avira, bu hamleyle virüs tanım dosyalarının sayısını artıracağı gibi dosyaların indirme hızlarını da en uygun seviyeye getirecek. Böylelikle:

  • Sistem başlatma daha hızlı olacak
  • Her güncelleme ile Virüs Tanımı dosyasının boyutu küçülecek
  • Virüs Tanımı Dosyası hacmi azaltılacak
  • Ana ürün tarafından kullanılan kaynaklar daha az oranda tüketilecek

Avira Antivirus Pro Ürün Müdürü Matthias Hildebrand, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Avira olarak dostlarımızı ve ailelerimizi internette yayılan virüsler, trojanlar, casus yazılımlar ve diğer tüm zararlı yazılımlardan korumayı temel bir prensip olarak benimsiyoruz. Kullanıcı deneyimini tüketicilerimiz için düzenli olarak daha da geliştirirken, güvenlik ürünlerimizin en yüksek mükemmeliyet standartlarına ulaşması için var gücümüzle çalışıyoruz.”

Bağlantılar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir