Babanız İçin “Akıllı” Bir Seçenek

Quadro+Smart+Watch+S90+siyah

Quadro Giyilebilir Akıllı ürün gruplarından birisi olan Akıllı Saat ürün yelpazesine bir yenisini daha ekliyor: Şık tasarım, kullanıcı dostu özellikler ve uygun fiyatıyla Quadro Smart Watch S90, babasını mutlu etmek isteyenler için ideal bir seçenek

Giyilebilir ve Akıllı Teknolojilerin öncü yerli markası Quadro babasına akıllı hediye vermek isteyen akıllı çocukları unutmadı. Daha sağlıklı bir yaşam sunma mottosuyla ilerleyen Quadro,  “Smart Watch S90” isimli yeni ürününü geliştirdi ve satışa hazır hale getirdi.

Tesla Teknoloji’nin geliştirdiği Quadro markası, 21 Haziran’daki Babalar Günü için Quadro Smart Watch S90 akıllı saat ürününü tüketicilerle buluşturuyor. Quadro Smart Watch S90’ın en dikkat çeken özelliği şık tasarımı. Alışılagelmiş standart saatlerdeki yuvarlak görüntüye sahip tasarımıyla, dışarıdan bakıldığında normal bir saat izlenimi veriyor. Bu özellik kullanıcıların tam da  istediği bir özellik. Zira, birçok tüketicinin bu saatlerden beklentisi dışarıdan bakıldığında son teknolojiye sahip bir ürün olarak görünmemesi.

Quadro+Smart+Watch+S90+kirmizi-1

Yepyeni S90 Yenilikleri

Quadro Smart Watch S90’ın diğer önemli özelliklerinden biri olarak, ekrana bakıldığında uyku modundan otomatik çıkma özelliği buunuyor. Böylece cihazla kullanıcının iletişimi daha kolay hale geliyor. Quadro Smart Watch S90’ı diğer akıllı saatlerden ayıran bir başka özellik ise ekran menüsünün kullanım ergonomikliği.  S90 menüsünde geri dönmek için geri tuşu ya da herhangi bir düğme kullanmaya gerek yok. Bu fonksiyonu kullanmak için ekranda çapraz bir çizgi çizilmesi yeterli oluyor. Öte yandan, Quadro’nun bir önceki akıllı saat modelinde bulunmayan iPhone application desteği, Smart Watch S90’a eklenmiş durumda. Bu özelliğin de eklenmesiyle Quadro Smart Watch S90 artık hem Android hem iOS işletim sistemlerine sahip tüm akıllı telefonları tam olarak destekliyor. Quadro Smart Watch S90’ın öne çıkan bir başka noktası da, adım sayar ve uyku monitörünün sadece saat üzerinden değil, artık telefon üzerinden de takip edilebiliyor olması. Quadro Smart Watch S90’ın diğer fonksiyonlarını şöyle sıralamak mümkün: Adımsayar, uyku monitörü, eksersiz hatırlatıcı, takvim, alarm ve telefonumu bul.

Smart-Watch-S90-tema

Gün geçtikçe ilginin arttığı “Giyilebilir Teknoloji” pazarı üzerine Teknoloji Araştırma ve Danışmanlık firması olan International Data Corporation’ın (IDC) yapmış olduğu araştırma sonuçlarına göre açıkladığı en yeni veriler, 2015 yılının 1. çeyreğinde 11,4 milyon giyilebilir teknoloji ürünü satıldığı ve 2014 yılının 1. çeyreğinde bu rakamın 3,4 milyon düzeyinde olduğudur.

Akıllı saatler, giyilebilir teknoloji ürünleri arasında son zamanların en merak edilen konuları  arasında yer alıyor. Bu cihazlarla ilgili küresel tüketici beklentilerinin yüksek olduğunu IDC’nin paylaştığı rakamlar da doğrulamaktadır. Quadro akıllı saat ürünleri, Türk kullanıcılarının isteklerine cevap veren özellikleriyle kısa sürede pazarda büyük bir yere sahip olmuştur.  Quadro bu konudaki başarısını, piyasadaki tüketici talebini araştırmasına ve elde ettiği analiz sonuçlarına uygun şekilde ürün geliştirmiş olmasına borçlu. Quadro’nun akıllı saatleri büyük markaların aksine sadece bu markaların ürünlerinde değil bütün akıllı telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

399 TL (KDV dâhil) fiyat etiketiyle piyasaya sürülen Quadro Smart Watch S90, Babalar Günü’nde babasını mutlu etmek isteyenler için ideal bir seçenek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir