BENQ CP220c Dijital Projektör

benq cp220c

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

BENQ CP220c Dijital Projektör, Kapat ve Git Fonkiyonu ile Dikkat Çekiyor

Sürekli hareket halindeki profesyoneller için ideal bir sunum aracı olan BenQ CP220c kullanıcılarına pratik çözümler sunuyor.

1,8 kg gibi ultra hafifliğe sahip olan BenQ CP220c, bir toplantı odasından diğerine kolayca taşınabildiği gibi Kapat ve Git fonksiyonu, gerçek zamanlı otomatik tuş sesleri ve otomatik kaynak tespiti gibi her biri inanılmaz derecede küçük alanlar kapsayan birçok farklı özellik taşıyor. BenQ CP220c pürüzlü metal tuş takımı, hoş bir tasarıma sahip olan magnezyum alaşımlı kasa ve akıllı kayar lens kapağı ile hoş bir görüntü veriyor.

BenQ CP220c, doğal XGA çözünürlüğe sahip olduğu gibi üstün optik performans için de dünya sınıfı Carls Zeiss lensleriyle 2000 ANSI lümen gücünde parlaklık sunuyor. CP220c‘nin Kapat ve Git fonksiyonu, soğutma fanının cihazın fişi çekildikten sonra da çalışmaya devam etmesini sağlayan yerleşik bir devre sistemi olması nedeniyle kullanıcılara bir sunumun hemen ardından projektörün fişini çekme imkanı tanıyor. Gerçek zamanlı otomatik tuş sesi, projektörün kullanma açısını tespit ederek yansıtılan görüntüyü kullanıcının müdahale etmesine gerek kalmadan kendi kendine düzeltebiliyor.

BenQ CP220c‘de aynı zamanda bir giriş kaynağı kabul edilmeden önce, parolanın doğru girilmesini zorunlu kılan ve yetkisiz kullanımları önleyen bir güvenlik koruma fonksiyonu da bulunuyor. Tüm fonksiyonları kontrol edebilen bir uzaktan kumanda, bir dizi PC ve videoya bağlanma seçeneği de Kompakt CP220c ile birlikte sunuluyor.

BenQ, renk dağılımını sağlamak için CP220c‘de özel renk eşleşme teknolojisinden yararlanıyor. Bu teknoloji Altın Oranlı Renk Çemberi ile renkleri en doğru şekilde yansıtırken renk tonundaki dengeyi de sağlıyor. Ayrıca CP220c, mümkün olan en iyi görüntüleme deneyimi için orjinal görüntüde var olan renkleri daha hassas bir şekilde yeniden oluşturabilmek amacıyla, karmaşık gamma düzenlemelerinden ve geniş bir renk perspektifinden de yararlanıyor. BenQ CP220c‘nin renk profilleri, SRGB standardına uygun hareket ederek orjinallerine sadık kalıyor.

BenQ Konforlu Garanti

BenQ 2005 yılından bu yana Joybook Dizüstü bilgisayarları, projektörleri ve LCD Monitörlerine konforlu garanti sunmaktadır. (0 216) 554 95 95 BenQ Destek Hattı‘na arızası bildirilen ürün, Türkiye’nin neresinde olursa olsun bildirilen adresten, ürünün orijinal kutusu ile ambalajlanarak alınıyor, hiçbir ücret ödenmeden servise ulaştırılıyor, sorun giderildikten sonra tekrar adrese teslim ediliyor.

BenQ Corporation Hakkında

BenQ Corporation üç ana iş grubundan oluşmaktadır. Dijital Medya İş Grubu, Entegre Üretim Hizmetleri İş Grubu ve Mobil İletişim İş Grubu. Bu üç grup, dijital yaşam tarzı için tasarlanmış tüketici odaklı çözümler sağlayan geniş bir ürün gamı üretimini gerçekleştirir. BenQ Corporation, 2006 yılında 6.2 milyar USD ciro yapmıştır.

BenQ Group Hakkında

BenQ, aynı kaynakları kullanan ancak ayrı yönetimin sinerjisi ile beslenen 10 şirketten oluşmaktadır.

BenQ Group şirketleri, dünyanın 3 numaralı LCD panel üreticisi AU Optronics Corporation, Darfon Electronics Corporation; Daxon Technology Inc; Airoha Technology Corporation; Wellypower Co. Ltd.; Philips BenQ Digital Storage; BenQ Guru; Raydium Semiconductor Corporation, Cando Corporation and BenQ Corporation şirketlerinden oluşur. 2005 cirosu 12.43 Milyar USD olarak açıklanmıştır. BenQ Corporation ise, Bilişim, Tüketici Elektroniği ve İletişim başlıklı üç ana alanda faaliyet gösterir. Çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmasına karşın, tümü, dijital yaşam stili için birbiri ile uyumlu ürün ve çözümler sunar. 2006 cirosu 16.5 Milyar USD’yi geçmiştir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir