BenQ SP870 ile en ince detayları karanlıkta bile canlı ve sorunsuz

benq sp870 projeksiyon

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

BENQ SP870 ile Işıklar Açıkken de Canlı ve Renkli Görüntü

 

En ince detayları karanlıkta bile canlı ve sorunsuz bir şekilde izleyin.

BenQ SP870, dikkatinizi ekrandaki görüntü üzerine yoğunlaştıran güçlü 5000 ANSI lümenlik lambasıyla ışıkların kapatılmasını gerektirmiyor. SP870, ışıklar yanıkken bile oldukça canlı ve renkli bir görüntü veriyor. BenQ SP870, duvarlar veya kara tahtalar gibi standart olmayan projeksiyon yüzeylerinde bile mükemmel renk gösterimi sağlamak amacıyla farklı yüzeylere göre otomatik optimizasyon yapma imkanı sunuyor.

 

SP870, BrilliantColor, üç boyutlu renk yönetimi ve UNSHAPE gibi görüntü zenginleştirme teknolojileri ile bir görüntü ziyafeti sunuyor. Uyarı tonları, SP870‘in çalışması veya kapatılması istendiğinde, projektörün hangi durumda olduğunu bildiriyor. Sunum zamanlayıcısı, sunumların doğru hızla yapılmasına yardım ederken, panel tuş kilidi ise yanlışlıkla basılan düğmelerin sebep olduğu aksaklıkları ortadan kaldırıyor.

 

Video kaynaklarının otomatik tespit özelliği, hareketli ekran kontrolü için 12 V’luk bir tetikleyici, hızlı soğutma ve özel tasarımlı ekranlar BenQ SP870’in kullanımını kolaylaştırıyor. Bu sayede soğutma süresi kısaltılarak, zamandan tasarruf edilmesi ve hassas dahili bileşenlerde ısının neden olduğu hasar riskinin önüne geçilmesi sağlanıyor.

BenQ SP870’in MyScreen yazılımı ile etkileyici bir özel sunuş için fotoğraf veya bir şirket logosu gibi özel başlangıç ekranının oluşturulması sağlanabiliyor. Güvenilirlik için tasarlanan BenQ SP870, kullanıcılarına emniyetli bir çalışma ortamı sunuyor. Yüksek irtifa modu, SP870’in olumsuz koşullarda bile beklentilerin karşılanmasını sağlarken, otomatik kapatma modu sadece güçten tasarrufu değil aynı zamanda olası aşırı ısınmaların da önüne geçiyor. Yetkisiz kullanımı da önlemek amacıyla bir güvenlik parolası oluşturulabiliyor. Akıllı lamba bakımı teknolojisiyle, lambayı yüksek sıcaklıklarda çalışması nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruyor.

benq sp870 projeksiyon

 

BenQ Konforlu Garanti

BenQ 2005 yılından bu yana Joybook Dizüstü bilgisayarları, projektörleri ve LCD Monitörlerine konforlu garanti sunmaktadır. (0 216) 554 95 95 BenQ Destek Hattı‘na arızası bildirilen ürün, Türkiye’nin neresinde olursa olsun bildirilen adresten, ürünün orijinal kutusu ile ambalajlanarak alınıyor, hiçbir ücret ödenmeden servise ulaştırılıyor, sorun giderildikten sonra tekrar adrese teslim ediliyor.

 

BenQ Corporation Hakkında

BenQ Corporation üç ana iş grubundan oluşmaktadır. Dijital Medya İş Grubu, Entegre Üretim Hizmetleri İş Grubu ve Mobil İletişim İş Grubu. Bu üç grup, dijital yaşam tarzı için tasarlanmış tüketici odaklı çözümler sağlayan geniş bir ürün gamı üretimini gerçekleştirir. BenQ Corporation, 2006 yılında 6.2 milyar USD ciro yapmıştır.

BenQ Group Hakkında

BenQ, aynı kaynakları kullanan ancak ayrı yönetimin sinerjisi ile beslenen 10 şirketten oluşmaktadır.

BenQ Group şirketleri, dünyanın 3 numaralı LCD panel üreticisi AU Optronics Corporation, Darfon Electronics Corporation; Daxon Technology Inc; Airoha Technology Corporation; Wellypower Co. Ltd.; Philips BenQ Digital Storage; BenQ Guru; Raydium Semiconductor Corporation, Cando Corporation and BenQ Corporation şirketlerinden oluşur. 2005 cirosu 12.43 Milyar USD olarak açıklanmıştır. BenQ Corporation ise, Bilişim, Tüketici Elektroniği ve İletişim başlıklı üç ana alanda faaliyet gösterir. Çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmasına karşın, tümü, dijital yaşam stili için birbiri ile uyumlu ürün ve çözümler sunar. 2006 cirosu 16.5 Milyar USD’yi geçmiştir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir