BenQ Süper Slim E72 Akıllı Telefon

benq e72

BenQ Süper Slim E72 Akıllı Telefon

En Küçük Cep Bilgisayarınız ‘’0’’ Beden

Özet

BenQ ‘dan En Küçük Cep Bilgisayarı – Windows Mobile 6 kökenli akıllı telefon hareket halindeki profesyonellere 1 cm.’den biraz kalın olağan dışı ince gövdesi, dahili hızlı iletişim ve güçlü multimedya deneyimleri sunmaktadır. E72 (GSM/EDGE 850/900/1800/1900 MHz) desteklidir, fotoğraflar, video klipleri, internet içeriği ve 2.0 megapksel fotoğraf makinesi için 5,08cm 65,000 renkli TFT ekranı – zarif, süper ince kasasına sığdırılmıştır. Geniş bir yelpazede güçlü iletişim ve multimedya işlevlerini içinde barındıran E72, iş ve sosyal hayat arasında daha iyi bir denge sağlama arayışında olan profesyoneller için ideal bir çözümdür.En Küçük Cep Bilgisayarınız

TAIPEI, TAIWAN, Kasım, 1, 2007 – BenQ bugün BenQ E72 ürününün piyasaya sürüldüğünü duyurdu – Windows Mobile 6 kökenli akıllı telefon hareket halindeki profesyonellere 1cm’den biraz kalın olağan dışı ince gövdesi, dahili hızlı iletişim ve güçlü multimedya deneyimleri sunmaktadır. E72 (GSM/EDGE 850/900/1800/1900 MHz) desteklidir, fotoğraflar, video klipleri, internet içeriği ve 2.0 megapiksel fotoğraf makinesi için 5,08 cm. 65,000 renkli TFT ekranı – zarif, süper ince kasasına sığdırılmıştır. Geniş bir yelpazede güçlü iletişim ve multimedya işlevlerini içinde barındıran E72, iş ve sosyal hayat arasında daha iyi bir denge sağlama arayışında olan profesyoneller için ideal bir çözümdür.Tek bir platform üzerinde beş değişik hızlı iletişimi birleştiren E72, AOL, Yahoo, MSN, ICQ ve Google Talk’ta aynı anda söyleşi yapma ve ayrıca arkadaşlar, aile üyeleri veya iş arkadaşları ile aynı veya değişik iletişim ağlarını kullanarak çok-taraflı söyleşi yapma imkanı tanır. Dahası, bütün bu bağlantı seçeneklerine ek olarak bedava VoIP aramaları E72’nin yüksek-hızlı WiFi kablosuz bağlantı üzerinden sunulmaktadır.

Cep Telefonunuza Doğrudan Bilgi Gönderin

E72 ile kullanıcılar telefonları üzerinden geniş bir yelpazede çevrimiçi bilgiye erişebilirler; RSS haber üyeliklerini ve en sevdiği parçaları veya podcastleri doğrudan E72’lerine indirebilirler. Kullanıcılar müzik kaydedebilme ve yollama, sesli mesaj gönderme ve mesaj geldiğinde otomatik olarak indiren ve uyaran, gerçek zamanlı e-posta alış verişine imkan sağlayan “push mail” gibi kullanışlı e-posta özelliklerinden yararlanabilirler.

Windows Mobile 6 Türkçe ile Tanışın

Windows Mobile 6 İşletim sistem kökenli BenQ E72 bilindik Windows uygulamalarını kullanarak hareket halindeki profesyöneller tarafından ihtiyaç duyulan Outlook, güçlü kişisel bilgi yönetimi (PIM) uygulamaları ve PC ile telefon arasında güncel ve bire bir bilgi sağlayan Microsoft ActiveSync gibi çeşitli işlevlerle gelmektedir. İlk Türkçe desteğine sahip Windows Mobile 6 işletim sistemi ile kendi dilinizde akıllı telefon kullanmanın rahatlığına ulaşın. Sizin dilinizi anlayan E72 ye sesli komutlarınızı kendi dilinizde verin.

Güçlü Gezici Multimedya Eğlencesi

E72’nin WiFi bağlantısı ile kullanıcılar, duraksız video ve diğer eğlence seçeneklerine her an ve her yerde ulaşabilir. Ayrıca, E72 kullanımı kolay, WAV ve WMA audio destekleyen ve bütün müzik, video ve fotoğraflarınızı saklamanız için 2GB’a kadar microSD™ takılabilen bir MP3 çalar sunar.

İşlevsellik ve Stil

90gram ağırlığında ve 108×46.3×13.8mm boyutlarındaki E72 gelişmiş bir akıllı telefonun tüm işlevselliğini süper ince bir cihaza sığdırır. Yarı-ayna etkisi yaratan kasa içinden parlayan uyarı lambaları gibi tasarım incelikleri ile kullanıcılar, sezinleme ile ışık işaretlerini izleyip bitişik geçiş tuşuna basarak doğrudan “posta” veya “mesaj” işlevine geçebilirler.

Son kullanıcı fiyatı :(Yaklaşık ) 620YTL

Distribütör : Mobiltel www.mobiltel.com.tr

2 yorum

  1. Osman Yanıtla

    işte bende bneq dan bunu bekliyordum 🙂 Herkes smartphone yapabilir ama bu kadar küçük ve invcesini yanlızca benqsiemens yapabilirdi 🙂
    süper 🙂 çıkış tarihi 17/03/08 ilk gördüğüm yerde alcamm :))

  2. ahm3t YazarYanıtla

    Gerçekten kusursuz bir ürün..Çıkış tarihi bilgileri ve diğer bilgiler elimize ulaştığında , ürün hakkındaki gelişmeleri buradan takip edeilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir