bilgisayar-destek tatil yapar…

TATİL MESAJIMIZ

Merhaba sevgili bilgisayar-destek okurları. 01-08-08 tarihinden itibaren özlemle bekledğim tatil sürecine sonunda kavuştum:) 1 Haftalık süre zarfında siz takipçilerimize haber sunamayacağız. Sitemize düşen yorumlarada bu süre zarfında maalesef yanıt veremeyeceğiz. Sitemize özellikle ADSL sorunları çözümü konusunda oldukça fazla yorum gelmektedir. bu konuda da sizleri 1 hafta süreli bekletmiş olacağız. Tatilde güzel ülkemizin güzel beldelerinden biri olan Fethiye’ye gideceğim. Bir senenin yorgunluğunu atarak geri döneceğim kısmetse. Döndüğümüzde hızlı bir şekilde kaldığımız yerden devam edip kullanıcılarımızın sorunlarını çözmeye devam edeceğiz.

Siz değerli kullanıcılarımıza bizlere vermiş olduğu destek, göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Sizlerin desteği ile kısa sürede bazı konularda referans noktası haline geldik. Özellikle belirttiğim gibi kullanıcılarımız bize ADSL çözümleri için başvurmaktadır. Tatil dönüşümde bu konuya daha da fazla eğilip ürün yelpazemizi geliştirmeyi düşünmekteyiz. Olabildiğince farklı markalarda modemleri inceleyip, kurulumlarını ve sorun çözümlerimizi sayfalarımızdan paylaşacağız. Siz değerli kullanıcılarımızdan ricamız yokluğumuzda sayfalarımızı ziyaret edip sayfalarımızda yer alan reklamlarımıza tıklamanız. Biz sunduğumuz hizmetlerin tamamını ücretsiz olarak vermekteyiz. Şunu belirtmekte fayda görüyorum. Bugün bir ADSL Teknik Servis hizmeti sıradan bir bilgisayarcıda 50 YTL karşılığı giderilmektedir. Bizler sayfalarımızdan
yüzlerce kullanıcının adsl sorununu ücretiz olarak giderdik; bundan da büyük mutluluk duymaktayız. Amacımız bundan sonrası içinde vermiş olduğumuz bu hizmeti sürdürebilmektir.

Gücümüzü ve şevkimizi siz değerli kullanıcılarımızın yorumlarından ve ilgisinden almaktayız. Sizler bizleri yalnız bırakmadıkça bizde sunmuş olduğumuz bu ücretsiz hizmete devam edeceğiz. Bugune kadar birçok kullanıcımızın problemini üretici noktasında kadar iletişim kurarark çözmüş bulunmaktayız. Bugun sitemiz birçok firma ile irtibat halindedir. (Casper, Elkotek, SFRKD, Benq-Siemens..)

Son olarak siz değerli kullanıcılarımıza sonsuz teşekkür eder ve bir hafta ara verdiğimizi ilan ederiz:):)

Saygılarımla…

Ahmet ÇALIŞ

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir