Bilişim Muhabirleri Geleneksel BMD İftarında Buluştu

bmdiftar (3)

Bilişim Muhabirleri Derneği üyeleri ve aileleri, İstanbul’da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

BMD Başkanı Musa Savaş; “Artık gelenekselleşen BMD Aile İftarımızın 6. yapıyoruz. Başta bu güzel etkinliği başlatanlar olmak üzere şu an bizimle olan olamayan tüm BMD Ailesi üyelerine şahsım ve Yönetim Kurulundaki tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Gönlüm ister ki bu tür etkinliklere eksiksiz tüm BMD üyeleri katılsın. Umarım bu hayalimde bir gün gerçekleşir.” dedi.

Savaş sözlerine; “Diğer yandan çok özel bir teşekkürü de iki yıldır iftarımızın sponsorluğunu yapan ve mütevaziliği ile kalbime dokunan Başarsoft hak ediyor. Bu güzel etkinliğimizde bizimle olan Başarsoft ailesine de şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum.” şeklinde devam etti.

bmdiftar (2) bmdiftar (1)

Bir aile olduklarını söyleyen Musa Savaş; “Arkadaşlar, sektördeki firmalara karşı verdiğimiz fotoğrafa dikkat etmemiz gerekiyor. Dışarıya karşı birbirimizin yanında durmamız şart. Kavgalarımız kendi içimizde olmalı ve kalmalı. Buna dikkat edip firmalara, birbirimizle ilgili kozlar vermememiz lazım. Aksi takdirde bizleri birbirimize düşürmesi için kötü niyetlilere koz vermiş oluruz. Lütfen daha dikkatli olalım.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir