Bimeks 50. Mağazası Bursa Teknoport Açıldı

Bimeks büyük metrekareye sahip, kafe ve çocuk oyun alanlarını da kendi bünyesinde barındıran mağaza konseptini ‘Teknoport’ olarak tanımlıyor. Mihraplı Vadi mevkinde, Carrefour alışveriş Merkezi içerisinde 3000 metrekare alanda hizmet verecek olan Bimeks Teknoport mağazası, Bursa’nın tüm teknoloji ihtiyacını karşılayacak ürün çeşidine ve büyüklüğe sahip. Kafe ve çocuk oyun alanlarıyla teknoloji alışverişini bireysellikten aileye taşıyan ve keyife dönüştüren Bimeks Bursa Teknoport bugünden, Bursa’lıların yaşam merkezlerinden biri haline geldi.

Teknoloji perakendeciliği sektörünün halka arzını gerçekleştirmiş ilk ve tek firması Bimeks; bugünden sonrada temsil edeceği bir çok ‘ilk’i, var olan mağazaları aracılığı ile hedef kitlesine sunmaya devam edecek. Bimeks müşterileri her daim ayrıcalıklı olduğunu hissedecek ve Bimeks’in yenilikçi vizyonunu paylaşacak. Türkiye’de 30 şehirde hizmet veren Bimeks, Bursa teknoport mağazasını sabahın erken saatlerinden beri bekleyen müşteriler, Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Sn. Mustafa Bozbey, Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar’ın katılımıyla açıldı. Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılışta yaptığı konuşmada “Bimeks Teknoport Bursa’daki 3. Mağazamız. İlk olarak 2001 yılında Bursalıları teknoloji ile buluşturduk. Büyüyen ve gelişen Bursa ile beraber, artan teknoloji ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak Büyükşehire yakışacak ölçekte bir mağaza açtık. Bursalılara hayırlı olsun.”

Bimeks’in müşterilerine sağladığı avantajlar ile birlikte, açılışa özel yüzlerce ürün %70’e varan indirimlerle satışa sunuldu. Bursalılar sıcak havaya rağmen indirimli ürünlere sahip olabilmek için sabahın erken saatlerinden itibaren mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturdu. 50.mağaza açılışı sebebi ile HP Compaq mini netbook’u KDV hariç 319$ yerine 169$’a, LG LCD TV’yi 999TL yerine 599 TL’ye, Hi-Level 4 GB USB Bellek’yi 17 TL yerine 9,90 TL’ye, Canon fotoğraf makinesini 799 TL yerine 499 TL’ye, Nokia 2220 cep telefonunu 219 TL yerine 169 TL’ye, Wii oyun konsolunu 349 TL yerine 199 TL’ye satıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir