Bircom, çağrı merkezlerini düşük ses kalitesinden kurtarıyor

Çağrı merkezlerinde ses kalitesi Bircom’un değişim kampanyasıyla yükseliyor.

Bircom, düzenlediği yeni kampanyayla çağrı merkezlerinin yüksek ses kalitesiyle ünlü Sennheiser kulaklıklara, eski kulaklıklarının değerleri oranında indirimle sahip olmalarını sağlıyor. 31 Mayıs’a dek süren kampanya çerçevesinde 3.000’e yakın kulaklığı değiştirmeyi hedefleyen Bircom, bu sayede çağrı merkezlerinde ses, iletişim ve hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunacak.

İletişim çözümleri alanında dünyanın önde gelen teknoloji markalarını Türkiye pazarıyla buluşturan Bircom, yeni kulaklık değişim kampanyasıyla çağrı merkezlerini düşük ses kalitesinden kurtarıyor. 31 Mayıs 2011 tarihine dek sürecek olan kampanya çerçevesinde Bircom, çağrı merkezlerinin Sennheiser Communications kulaklık alımlarında, çalışır durumdaki eski kulaklıklarına karşılık değerleri oranında bir indirim sağlıyor. Kampanya çerçevesinde 3.000’e yakın eski kulaklığı değiştirmeyi hedefleyen Bircom’un bu adımı çağrı merkezlerinde ses, iletişim ve hizmet kalitesinin yükseltilmesine ve çağrı merkezlerinde verimliliğin artmasına önemli katkılarda bulunacak.

Sennheiser Communications’ın çağrı merkezi ve ofis kulaklıkları, telefonda elleri serbest bırakan, konforlu ve etkin bir iletişim için vazgeçilmez bir çözüm sunuyor. Tüm telekom kulaklıklarında bulunan patentli ActiveGard teknolojisi kullanıcıları yüksek ses şoklarından koruyor, gürültü filtreleme (noise cancelling) teknolojisi ise istenmeyen tüm ortam seslerini keserek görüşme kalitesini maksimum seviyeye yükseltiliyor. Her konuşmayı son derece doğal ve rahat bir şekilde gerçekleştirmeye izin veren Sennheiser kulaklıkları sayesinde çağrı merkezi çalışanları yalnızca görüşmeye odaklanıyor ve işlerinde daha üretken olabiliyor. Çekici ve şık tasarımlarıyla her ortamda gözleri üzerine toplayan Sennheiser Communications kulaklıkları, çağrı merkezi çalışanları için kullanım rahatlığı ve ses kalitesini bir araya getiriyor, kurumsal anlamda verimlilik artışı sunuyor.

Bircom güvencesiyle Türkiye pazarına sunulan tüm Sennheiser Communications ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi www.bircom.com adresinden ya da 0 212 319 97 00 numaralı telefon aracılığıyla alınabiliyor.

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Bircom, çağrı merkezlerini düşük ses kalitesinden kurtarıyor - Bircom, çağrı merkezlerini düşük ses kalitesinden kurtarıyor - Onayla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir