Blackberry Torch 9800 Çok Yakında Vodafone Abonelerinin Hizmetinde!

Yücel Kubanç

Dünyanın en ileri mobil iletişim teknolojilerini Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine sunan Vodafone, BlackBerry ürün yelpazesine yepyeni bir cihaz daha ekliyor.

Blackberry 6 yazılımına sahip, dokunmatik ekran ile “qwerty” klavyeyi bir arada sunan ilk Blackberry akıllı telefon Blackberry Torch 9800, sunduğu iletişim seçenekleri, gelişmiş multimedya özellikleri, internette dolaşım kolaylığı ile sosyal hayata kolaylık ve renk getirecek.

Dünyada mobil iletişim teknolojilerinin öncülüğünü yapan Vodafone, küresel bilgi birikiminin sağladığı güçle en ileri teknolojiye sahip ürün ve hizmetleri, en avantajlı koşullarla Türkiye’deki kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Vodafone, Türkiye’deki BlackBerry ürün yelpazesini,  dokunmatik ekran ile “QWERTY” klavyeyi bir arada sunan ilk Blackberry akıllı telefonu Blackberry Torch 9800 ile zenginleşecek.

Blackberry 6.0 işletim sistemine sahip 3G’li BlackBerry Torch 9800 360×480 piksel çözünürlüğe sahip dokunmatik ekran ve tam QWERTY klavyeli ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyor. Kullanıcıların e-postalarını anında cep telefonlarından görmelerini sağlayan, BlackBerry® Messenger (BBM™) ile anlık mesajlaşma imkanı sunan Blackberry Torch ayrıca, 5 mega piksel kamera, sürekli otomatik odaklanma, coğrafi etiketleme ve görüntü dengeleyici özelliklerini sadece 161.1 gramlık bir ağırlık ile sunuyor.

Vodafone Türkiye Terminal Bölüm Başkanı Yücel Kubanç,”Vodafone Blackberry ailesinin en yeni üyesi Blacberry Torch 9800’ü çok yakında Türk kullanıcıların hizmetine sunacağız. Vodafone Türkiye olarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap vermek için ürün yelpazemizi sürekli zenginleştiriyoruz. Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ve QWERTY klavye ve üstün kamera özelliklerine sahip Blackberry Torch 9800’u Vodafone farkı ile sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir