Bu Yaz Her Eve Bir Bilgisayar Girecek… Hem de İnternetiyle Birlikte!

Yaz tatilinizin daha eğlenceli geçmesi için ACER ve TTNET güçlerini birleştirerek herkesin interneti olan bir bilgisayar sahibi olmasını sağlıyor! Böylece uzun yaz günlerinde internetin tadını çıkartarak sevdiklerinizle iletişim kurabilir, oyun oynayabilir veya  günlük işlerinizi yapabilirsiniz!

Her gün yanınızdan ayırmayacağınız harika özelliklere, şık bir tarza ve etkileyici performansa sahip bir bilgi işlem arkadaşı olan Acer Aspire 5742, son kullanıcılar için mükemmel bir çözüm sağlıyor. Acer Aspire 5742 kusursuz bir oyun, çoklu görev veya eğlence deneyimi yaşatmak için en zorlu uygulamalarda bile maksimum işlem gücü sunan üstün Intel® işlemciler ile donatıldı. Bu işlemciler üstün performansı enerji verimliliğiyle birleştiriyor, iş yükü gerektirdiğinde performansı arttırıyor ve aktif olmayan çekirdeklerin enerji tüketimini azaltıyor. İşte bu nedenle bu dizüstü bilgisayarlar az zamanda çok iş yapılması için en zorlu görevlerin çabucak üstesinden gelinmesini ve çoklu görevleri hızlı bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

Güçlü işlemciler, geniş sabit disk alanı ve HDMI bağlantı özellikleriyle olağanüstü performans için gereken her şeye sahip olan Acer Aspire’lar, günlük bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılamak, hızlı ve verimli bir şekilde çalışmak ya da oyun oynayarak veya film izleyerek günün stresinden kurtulmak için mükemmel bir seçimdir.

Acer Türkiye Ülke Müdürü Sinan Kender, Acer’ın bu özel kampanyası hakkında şunları söyledi: ‘’Alanında lider iki marka Acer ve TTNET olarak, bu yaz bilgisayar almak isteyen kullanıcıların çok uygun fiyatlar ile internet ve bilgisayar sahibi olmalarını sağlıyoruz. Bu kampanyanın gerçek amacı Türkiye’deki bilgisayar kullanımının gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak,  PC kullanan nüfusu artırmak ve dolayısıyla Türkiye’deki toplam bilgisayar pazarını büyütmek. Tek başına bilgisayarın belli bir kullanıma kadar ihtiyacı karşıladığını ama internet ile bu kullanımın maksimuma çıktığını bildiğimiz için kullanıcılarımızın ürünü aldıkları ilk günden itibaren internet kullanımı ile onların online dünyaya davet ediyoruz. ‘’

AS5742’ler en gelişmiş kablosuz ve kablolu teknolojilerle tam bağlanabilirlik özellikleri sunuyor. TTNET’in kampanyası sayesinde uzun yaz tatili boyunca gençler ve çocuklar bilgisayarsız ve internetsiz kalmayacak. Kampanya dahilindeki bu eşsiz Acer AS5742 model bilgisayarlara sahip olabilmek için en yakın TTNET bayisine uğramanız veya kampanya hakkında bilgi almak için 444 0 375’i , Acer hakkında bilgi almak için 444 22 37 ACER Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterli. Ayda sadece 29,99TL veya 39,99TL taksit seçenekleri ile bilgisayar sahibi olma fırsatını kaçırmayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir