Bursa Nilüfer Media Markt mağazasında “Sony 3D Dünyası”

Bursa Nilüfer Media Markt mağazasına gelen teknoloji severler, “Sony 3D Dünyası”nda üç boyutlu teknoloji ürünlerini, deneme fırsatı yakaladı.

TEKNOLOJİNİN ÜÇ BOYUTU BURSA NİLÜFER MEDIA MARKT’TA GÖZLER ÖNÜNE SERİLDİ.

MEDIA MARKT’TAN TÜRKİYE’DE BİR İLK “SONY 3D DÜNYASI”

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt’ın, Bursa Nilüfer Media Markt mağazası, 18 Temmuz 2011 Pazartesi günü saat 11:30’da, Türkiye’de perakende alanında bir ilke imza atarak, “Sony 3D Dünyası” açılışını gerçekleştirdi. Bursalı teknoloji severler üç boyutlu en son teknoloji ürünlerini, deneme, inceleme fırsatı buldu. Bursa Nilüfer Media Markt mağazası içinde açılan, özel bir bölüm olarak dikkat çeken Sony 3D Dünyası, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Türkiye’deki 17 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt, yüzlerce Bursalıyı Türkiye’nin ilk “Sony 3D Dünyası” ile tanıştırdı.

Nilpark Alışveriş Merkezi’nde yer alan Bursa Nilüfer Media Markt mağazasında, 18 Temmuz Pazartesi, saat 11:30’da gerçekleştirilen etkinlikte, Bursalı teknoloji severler en yeni teknoloji 3D ürünlerini, tanıma ve deneme imkanı buldu.

Açılış törenine, Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, Media-Saturn Satınalmadan Sorumlu Ülke Genel Müdürü Aziz Süzer, Nilüfer Mağaza Genel Müdürü Hülya Tetik, Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Mohsen Noohi ve Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. Satış Direktörü Erol Kayaoğlu katıldı.

Konuşmasında sıradaki Media Markt mağazasının Kayseri’de açılacağının müjdesini veren Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, açılış töreninde “Media Markt olarak her zaman en son teknolojiyi sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Teknoloji deyince ilk akla gelen dev markalardan biri olan Sony ile işbirliğimiz sayesinde Sony 3D Dünyası’na evsahipliği yaparak, müşterilerimizi son teknoloji ile buluşturuyoruz. Herkesi Bursa Nilüfer mağazamıza, bu özel bölümü ziyaret etmeye davet ediyorum” dedi.

Teknoloji meraklıları için, hem mağaza dışında açılışa özel olarak kurulan çadırda, hem de mağaza içinde açılışı yapılan Sony 3D Dünyası’nda Media Markt farkı ile, 3D Handycam, 3D Cyber-shot fotoğraf makineleri, 3D Bravia televizyonlar, 3D Blu-Ray playerların yanı sıra bir çok üç boyutlu ürün sergilendi.

Bursa Nilüfer Media Markt mağazasına, 18 Temmuz Pazartesi günü veya sonrasında gelen tüm teknoloji severler açılışı yapılan “Sony 3D Dünyası” sayesinde üç boyutlu ürünlerin en son teknolojilerini takip edebilecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir