B&W ZEPPELIN ILE DÜNYA TURUNA VAR MISINIZ?

bwzeppelin

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Dünyada kalitesi ve eşsiz sesi ile tanınan B&W, ev sinema sistemi ve hi-fi ürünlerinin yanında, Ipod için yüksek performans hoparlör sistemi olan B&W Zeppelin’i Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Dünyanın en yetenekli ve yaratıcı tasarımcılarını bünyesinde bulunduran B&W, yeni ürünü Zeppelin ile Ipod, MP3… kullanıcılarına benzersiz tasarım ve ileri teknolojiyi birlikte sunuyor.

bw

B&W 40 yıllık tecrübesini ve hi-fi ürünlerinde kullandığı teknolojisini uyguladığı Zeppelin, tüm Ipodlar ve MP3 çalarlar ve yüksek kalitede ses formatlı dosyaları çalabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca arkasındaki bağlantıları sayesinde diğer tüm ses aygıtlarına da bağlanıp bir hoparlör görevi görebilir.Zeppelin geniş bas ünitesi, amplifikatörü ve docking oturtması olan stereo ses sistemidir.

bwzeppelin

Evinizde, işinizde bulunduğunuz her ortama hi-fi stereo sesi B&W Zeppelin ile götürebilirsiniz.

B&W Zeppelin size büyük ev sinema sistemlerini aratmayacak mükemmel bir sesi, aynı zamanda bulunduğu her ortama güzellik katan eşsiz tasarımıyla daima ilgi odağı olacak.

bwzeppelin

Türkiye satış fiyatı henüz belli değildir.

Bilgi İçin:

Tel : 0212 257 75 00

Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

2 yorum

  1. Ömer Yanıtla

    Başarılı bır ses sıstemıne benzıyor.İpod u olanlar ıcın bence guzel bır sistem

  2. Esen Yanıtla

    Tasarımı çok ilginç bir ürün,adından da anlaşıldığı gibi şekil itibari ile zeplini çağrıştırması sıradışı bişe.performans açısından ise bi yorum yapamıcam doğrusu ama diğer ürünlerin tasarım yaklaşımından daha farklı ve ilgi çekici bir yanı olduğunu söyleyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir