B&W’dan Elmas Işıltısı800 Diamond Serisi

Resmin orijinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

İngiltere’nin ve dünyanın en iyi ses üreticilerinden B&W yeni nesil 800 Diamond Serisini satışa sundu.  İyi kombinasyon, son ses  teknolojileri ve mükemmel estetik dizaynın bir arada bulunduğu 800 Diamond Serisi  mükemmeli arayanlar için en iyi çözümü sunuyor.

Geçtiğimiz 6 yıl içerisinde efsanevi 800 Serisi üzerindeki yapılan geliştirmeler ürünü B&W’nun kurucusu olan John Bowers’ın orjinal sinyalden hiçbir şey eksiltmeyen ve ilave etmeyen bir ürün tasarlama öğretisine daha yakınlaştırmıştır.

800 Serisi  uzun zamandır dünya hi-end hoparlörler liginde bulunmaktadır. Ev için tasarlanmasına rağmen kalite ve performansı en üst düzeyde tutan dünyaca ünlü kayıt stüdyolarında da kullanılmaktadır. Abbey Road Londra, Skywalker Sound California… bunlardan bazılarıdır.

 

Resmin orijinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

B&W, diamond tweeter teknolojisini bütün seriye yayarak, 800 Serisinin rakipsiz performansını bütün seriye uygulamıştır.  Diğer kritik ses detaylarında da yaratılan avantajlar tüm seriyi eski 800 Serisinden ciddi bir adım öteye götürmüştür. Diamond tweeterla kullanılan yeni dörtlü mıknatıs tasarımı verimliliği arttırmış dinamik aralığını en üst performansa çıkarmıştır.  Dış gövdeyi oluşturan yeni malzeme yayılım karakteristliklerini iyileştirmiş stereo sahne etkisinde  kararlı bir açıklık sağlamıştır. Yeni çift mıknatıs motor sistem sayesinde bas performansı iyileşmiştir. Burada kullanılan neodyum mıknatısların etkisi çok büyüktür. Bu yenilikçi tasarım bass sürücülerinin doğrusallığını arttırmış harmonik distorsiyonu düşürmüştür. Ürünün toparlanmasında kullanılan küçük detaylardaki ciddi işçilik kaliteyi arttırmıştır. B&W yeni tasarımı olan OFC terminaller sinyal kalitesini mümkün olan en üst seviyeye taşımıştır.  Tüm modellerin crossoverlarında gümüş ve altın yeni tasarım kondansitörler kullanılmaktadır.  B&W mühendisleri tarafından tek tek özenle seçilmiş kompanentler ses kalitesi etkileyici olarak arttırmıştır.

Resmin orijinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

B&W, 800 Diamond Serisi 7 hoparlör ve Rosenut, Cherrywood ve Piano Black’ten oluşan 3 renk seçeneğin, müzik severlere sunuyor.

Bilgi için ; SFRKD
Tel   : 0212 257 75 00
Faks : 0212 265 91 56
www.sfrkd.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir