Casper Bu Yıl Ödüle Doymuyor

 

Bu yıl Microsoft’un Washington’da düzenlediği Worldwide Partner Conference’da 3000 üretici arasından Yılın En Bilgisayar Üreticisi seçilen Casper’a Türkiye’den de iki ödül birden geldi.

Microsoft’un iş ortaklarıyla birlikte bir önceki yıl içindeki verimli iş birliklerini ve ortak başarıları kutlamak amacıyla düzenlediği geleneksel Türkiye İş Ortakları Ödül Töreni’nde Casper 9. Kez “Yılın Yerli PC Üreticisi” ödülüne layık görüldü. Microsoft “Yılın Yerli PC Üreticisi” ödülünü iş ortaklarının yıl içindeki performansını, başarılı çalışmalarını değerlendirerek veriyor. 2002 yılından bu yana “Yılın Yerli PC Üreticisi” ünvanını kimseye bırakmayan Casper, 9 kez üst üste bu ödülü alarak, geleneği 2010’da da sürdürürken, ciro olarak en fazla büyüme gösteren firma olması nedeniyle bu geleneksel ödülü yeni bir ödülü daha ekleyerek, En Fazla Gelişen Yerli Bilgisayar Üreticisi ödülünü aldı.

Feray Karaman

2 ödülü de Casper adına alan Casper Pazarlama Direktörü Feray Karaman, ”global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetimizle, yerel üretim avantajımızı birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışıyoruz. Teknoloji devi Microsoft’un hem Amerika’daki merkezinden dünya çapında bir ödül, hem de yerel organizasyonu Türkiye ofisinden 2 ödül almak bizi onurlandırıp, daha fazlası için teşvik ediyor.”dedi.

4 yorum

  1. mertl Yanıtla

    Daha önce de microsofttan dünyanın en iyi üreticisi ödülünü almıştı yanlış hatırlamıyosam.Bence Casper ülkemizin güzide teknoloji firmalarından içten tebriklerimi aldılar bu ödüllerle de.

  2. ökkeş Yanıtla

    arkadaşlar lütfen taraflı yorumları alıp olumsuz yorumları silmeyin.çünkü herkez görsüncasper için müşteri memnuniyetinin olmadığını.değişmeyen parçası kalmayan notebook umu adamlar bana kaç defa teknik servis e gittiği bilgisini bile hakkım olanı bile paylaşmıyolar.

  3. ismail koken Yanıtla

    Sizin once garanti kapsamina onem vermeniz gerekiyor her gelen urune kullanici hatasi diyerek sizden bi yol olmaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir