Casper’ın yeni reklam filmleri ve görselleri

Türkiye’nin lider bilgisayar üreticisi olan Casper‘ın yeni reklam yazılı ve görsel medyada yer almaya başladı. Son günlerde imajını değiştiren Casper yeni dönemde son kullanıcıların en büyük tercihi olmaya devam edeceğini gösteriyor. Satış sonrası verdiği hizmet kalitesi anlayışını da değiştiren Casper bazı kullanıcılarının aklında kalan olumsuz yönleride gidermeyi hedefliyor.

Şahsi kanaatim olarak Casper firmasındaki bu güzel değişim biz son kullanıcılara yarayacaktır hiç şüphesiz. Öncelikle bir Türk firması olara Casper firmasının yapmış olduğu bu iyileştirme hareketleri son derece yerinde.

Casper firmasına ait son reklam filmini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Yazılı medyada yer alan Super Slient teknolojili Casper Nirvana dizüstü ve masaüstü bilgisayarlara ait reklamları linklere tıklayarak görebilirsiniz.

İlan1

İlan2

İlan3

Casper firması ile ilgili diğer sayfalar:

FaceBook : http://www.facebook.com/casperbilgisayar#!/casperbilgisayar?v=wall

Twitter : http://twitter.com/casperturkiye

Kurumsal Blog: http://www.casper.com.tr/blog/

2 yorum

  1. mertl Yanıtla

    özellikle facebook ve blog sayfaları çoook iyi olmuşş.casperdaki değişim farkedilmicek gibi deil hakkaten.geçen sene casper nirvana laptop almıştım geçtiimiz günlerde arızalandı ve müşteri hizmetlerini aradım inanaılmaz yardımcı oldular.4 günde fln sapasağlam elimdeydi alet.türk sermayeli bir firmanın bu tarz hareketleri gerçekten yerinde teşekkür ediyor ve devamını diliyoruz 😀

  2. SELİM ARKIN Yanıtla

    reklam filmlerini hep beğenmişimdir geçenlerde arkadaşım tavsiye etti laptop aldım uygun fiyatlı kaliteli bir ürün bencede çıtasını baya yükseltti casper

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir