Charles Phillips, Oracle Başkanlığından İstifa Etti

Phillips, Oracle Yönetim Kurulu’ndan da Ayrıldı.

Oracle (NASDAQ: ORCL), Charles Phillips’in başkanlık görevinden ve yönetim kurulu üyeliğinden ayrıldığını duyurdu. 

Oracle CEO’su Larry Ellison, “Charles, kültürümüzü daha müşteri merkezli bir organizasyon olmaya doğru geliştirdi ve büyük bir değişim ve büyüme dönemi boyunca üst seviyedeki uyumumuzu daha da ileri götürdü. Charles geçen Aralık ayında bana şirketten ayrılmak istediğini söylediğinde, ondan Sun entegrasyonu sırasında kalmasını istemiştim. Yeteneklerini ve liderliğini arayacağız, ancak kararına saygı duyuyorum,” dedi.

“Son 29 çeyreklik dönemde bu önemli ve başarılı ekibin bir parçası olma fırsatını bana verdikleri için, Larry Ellison ve Oracle Yönetim Kurulu’na teşekkür ediyorum. Onlarla, Safra Catz ile ve müşterilere yüksek kaliteli ürün ve servisler sunmayı vaat eden dünyanın her yerinden binlerce Oracle çalışanıyla birlikte görev yapmak ve dünyanın en yenilikçi şirketlerinden birinin parçası olmak benim için bir onurdu,” dedi. 

Oracle Hakkında

Oracle (NASDAQ: ORCL) dünyanın en kapsamlı, açık ve entegre iş yazılım ve donanım sistemleri şirketidir. Oracle hakkında daha fazla bilgi için http://www.oracle.com adresindeki web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ticari Markalar

Oracle ve Java, Oracle Corporation ve/veya iştiraklerinin kayıtlı ticari markasıdır. Diğer adlar, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir