“Çocuk Gözüyle Media Markt Resim Yarışması”nda İzmir’den Ecem Akkoyunlu 1. oldu

ÇOCUKLAR İÇİN TEKNOLOJİ MEDIA MARKT’LA RENKLENİYOR

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, Türkiye genelindeki 17 Media Markt mağazasında gerçekleştirilen “Çocuk Gözüyle Media Markt Resim Yarışması”nda İzmir Güzelyalı İlköğretim Okulu 2. Sınıf öğrencisi Ecem Akkoyunlu’nun resmi Türkiye çapında birinci seçildi.Ecem Akkoyunlu’nun resmi Media Markt’ta satışa sunulacak hediye kartlarının yeni tasarımı olacak.

“Çocuk Gözüyle Media Markt Resim Yarışması”nın Türkiye genelindeki birincisi Ecem Akkoyunlu’ya ödülünü Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan verdi.

Media Markt İzmir Balçova mağazasında 1 Haziran’da düzenlenen ödül töreninde konuşan Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, Media Markt olarak çocuklara geleceği sunan teknolojinin merkezi olmaktan gurur duyduklarını belirterek şöyle konuştu:

“Geleceğimizi şekillendiren ve ona yön verecek olan çocuklardır. Bu yarışmayı, geleceği şekillendirecek çocukların hayallerindeki teknolojiyi bize anlatmaları için düzenledik. Çocuklar renkli dünyalarında Media Markt ve teknolojiyi bize resimleriyle anlattılar. Resimlerinden gördük ki, Media Markt denince çocukların aklına ‘teknoloji’ geliyor. Ecem’in resminde de, ailece Media Markt ile ne kadar yakın olduklarını gördük. Ecem’in bize duyduğu bu yakınlık ve güven bizi çok mutlu etti.”

Dünyanın en köklü teknoloji markalarından Sony ve Nintendo Wii’nin katkılarıyla düzenlenen ve tüm Media Markt mağazalarında gerçekleşen “Çocuk Gözüyle Media Markt Resim Yarışması”nda, her mağazadan birinciye Nintendo 3D S; ikinciye Sony taşınabilir DVD oynatıcı; üçüncüye ise Sony MP3 çalar hediye edildi.

Tüm mağazaların birincileri arasından Türkiye birincisi olarak seçilen Ecem Akkoyunlu’nun resmi ise Türkiye’deki Media Markt mağazalarında satışa sunulacak hediye kartlarının tasarımı olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir