Daha Büyük, Daha Verimli, Daha Eğlenceli Samsung Galaxy NotePRO Türkiye’de Satışta!

Galaxy NotePRO Gorsel 01 Galaxy NotePRO Gorsel 02

Samsung’un yeni nesil tableti Galaxy NotePRO, 12,2 inç’lik geniş ekranı ve verimliliği artıran sıradışı özellikleriyle iş ve eğlence ihtiyaçlarını bir arada karşılayan benzersiz bir seçenek

Samsung Electronics, tablet deneyimini en üst düzeyde yaşamayı hedefleyen kullanıcılar için geliştirilen Galaxy NotePRO’yu teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu. En yeni Android işletim sistemine sahip, dünyanın en geniş ekranlı tableti olan Galaxy NotePRO, 12,2 inç’lik geniş ekranıyla iş yaşamı ve eğlence dünyası için benzersiz özellikleri bir arada sunuyor. Galaxy NotePRO’nun tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı wifi modeli için 2.199 TL, Wifi+3G mideli için ise 2.499 TL.

Her yerde çalışma kolaylığı

Tabletinizden daha verimli şekilde yararlanmanız için Hancom Office, Remote PC, WebEx, Bloomberg Businessweek ve Dropbox gibi hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar cihazınıza önceden yüklenmiş olarak geliyor. Yeni Galaxy NotePRO ile birlikte gelen, Ofis programları ile uyumlu Hancom Office ile işyeri dışındayken de çalışmaya devam edebilirsiniz. Ofis dokümanları üzerinde işlem yapabilmenizi sağlayan uygulama ile metin, tablo ve sunum dokümanları oluşturabilir ve bunları yönetebilirsiniz. Ofis dokümanları için görüntüleme programı NotePRO ile önceden yüklü olarak gelirken, düzenleme programı Samsung Apps üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ayrıca dışarıdan evdeki ya da ofisteki bilgisayarınıza ulaşmanız gerektiğinde, Remote PC özelliği ile diğer bilgisayarlarınızın içeriğine uzaktan kolayca erişebilirsiniz.

Çevrimiçi toplantı arayüzü WebEx ile de her yerden çalışma özgürlüğü sunan Samsung’un benzersiz tableti, 8 kişiye kadar video konferans gerçekleştirebileceğiniz bir mobil ofis ortamına dönüşüyor. Not alma işlemi için kapsamlı çözümler sunan S Note uygulaması ile de hayat artık çok daha kolay. Kullanışlı arayüzü ile kolayca notlar arasında geçiş yapabileceğiniz bu uygulama, geniş renk paleti ile de görsel olarak keyifli bir kullanım sunuyor. Siz sanal klavye ya da el yazısı ile notlarınızı alıp görsellerinizi eklerken S Note, tüm bu içeriği en iyi şekilde düzenliyor. “İleri El Yazısı Tanıma Teknolojisi” ile hemen hemen tüm yazı stillerini kolayca algılayan Galaxy NotePRO, esnek kullanım ve çok yönlü bir deneyim için ideal.

Eşsiz görsel deneyim ve kullanım kolaylığı bir arada

Samsung Galaxy NotePRO’nun 12,2 inçlik WQXGA (4 Milyon Piksel) ekranı ile iş ve eğlence alanındaki görsel deneyim bir kat daha artıyor. A4 boyutundaki etkileyici geniş ekran, tüm ihtiyaçlarınız için en iyi performansı sağlarken, 10,1 inç tabletlere göre 1,5 kat daha fazla görüntüleme alanı sunuyor. Samsung Galaxy serisi tabletlerin son dönemde en çok ilgi gören donanımlarından biri olan S Pen, Galaxy NotePRO’da da yanınızda. Temassız Komut, Görev Notu, Karalama Defteri ve Kalem Penceresi gibi, yaratıcılık, hız ve verimlilik odaklı çözümler sunan S Pen’le, bu mükemmel tabletin kullanımı daha kolay ve daha keyifli bir hale geliyor.

Verimlilik artırıcı özelliklere sahip olan Samsung’un yeni nesil tableti, “Çoklu Pencere” özelliğiyle kullanım kolaylığını da artırıyor. Bu eşsiz özellik sayesinde, geniş ekran üzerinde 4 farklı işlemi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy NotePRO, oyun severleri de unutmuyor. Gameloft imzalı aksiyon, strateji, yarış, futbol, puzzle ve platform türünde birçok eğlenceli oyuna erişmek için %100 Oyun uygulamasında yer alan oyunlara göz atmanız yeterli. Üstelik Samsung’un oyun tutkunlarına bir de sürprizi var. Diğer platformlarda ücretli olarak yer alan aksiyon dolu FPS oyunu “Modern Combat 4”, Samsung kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

İş ve özel yaşam güvenliğinden taviz ermeyen yeni Galaxy NotePRO, Samsung KNOX ile iş ve özel kullanım alanını birbirinden ayırmanızı sağlıyor. Bu özel güvenlik ara yüzü ile özel dokümanlarınız her zaman güvende ve size özel olarak kalıyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile sunulan Samsung Galaxy NotePRO, Klavye, S Action Mouse gibi zengin aksesuar seçenekleri ile de ilgi çekici.

Temel Özellikler  
12,2 inç WQXGA ekran
Android KitKat (4.4) İşletim Sistemi
Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac MIMO, HT80)
Bluetooth 4.0
3 GB RAM
64 GB’a kadar micro SD kart desteği
USB 3.0
GPS + GLONASS
295,6x204x 7,95 mm / 750 gr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir