Dört Çekirdekli HTC Desire 510’da Yüksek Performans Uygun Fiyatla Buluşuyor

HTC Desire 510_3V_White

HTC’nin en makul fiyatlı LTE cihazı HTC Desire 510, muazzam hızı uygun bir fiyat etiketi ile sunuyor.

Mobil inovasyon ve tasarımda dünya lideri HTC, bugüne kadar sunduğu en uygun fiyatlı LTE akıllı telefonu HTC Desire 510’u tanıttı. Dört çekirdekli LTE performansını geniş bir ekran ile birleştiren HTC Desire 510, multimedya açısından çok güçlü. Henüz LTE performansını deneyimlememiş olanlar için, HTC Desire 510 dışarıda video aktarma ve süper hızlı veri indirmenin yüksek kaliteli dünyasına mükemmel bir giriş sunuyor. Hızla yüklediğiniz videoları büyük ekran ayrıcalığıyla izlemenize, dört çekirdekli işlemci gücüyle oyunların tadını çıkarmanıza, fotoğraf, video ve diğer paylaşımlarınızı anında yapabilmemize imkân veriyor.

HTC Corporation CEO’su Peter Chou, “Sektör öylesine uzun bir süredir 4G etkisinden bahsediyor ki, bugün bu teknolojiden sadece çok küçük bir sayıda üst düzey cihazın yararlandığını unutmak işten bile değil. En son ve en iyi teknolojilere erişim, sadece en yüksek bütçelere sahip olanlar ile kısıtlı kalmamalı. Günümüzde insanlar akıllı telefonlarının mobil eğlence merkezleri olarak ikinci bir işleve sahip olmasını istemeliler. Mevcut yüksek ağ hızlarından yararlanarak en son filmler, TV programları ve albümlerin elde etmelerini sağlamak gerekiyor. Bunu ve daha fazlasını yapabilmesi, HTC Desire 510’u ideal bir mobil medya cihazı haline getiriyor.”

HTC Desire 510_3V_Black

Çarpıcı hız, yüksek değer

HTC Desire 510, dışarıdayken içeriklerin yüklenmesini beklemeden veya gecikme yaşamadan en son multimedya ozelligini isteyen ama bütçesine de dikkat eden tüketiciler için ideal bir akıllı telefon. En yeni 4 LTE bağlanabilirliği destekleyen HTC Desire 510, en sevdiğiniz içeriklere, yüksek hızlı indirme ve aktarmalar sayesinde daima bir tıklama uzaklıkta olduğunuz anlamına geliyor. Qualcomm’un en yeni dört çekirdekli 1.2 GHz Snapdragon™ 410 işlemcisine sahip olan Desire 510, ipek gibi pürüzsüz grafikler ve tarama sağlayarak hızlı ve zahmetsizce çoklu görevlendirmeye imkân veriyor. İster internette geziniyor isterse film izliyor veya oyun oynuyor olan, pürüzsüz, akıcı grafikler HTC Desire 510’u en üst düzey multimedya cihazı haline getiriyor.

8GB dahili bellek ve genişletilebilir microSD™ kart yuvası sayesinde, tüm sevdiğiniz uygulama, oyun, müzik veya filmlerinizi boş depolama alanınızın kalmamasından kaygılanmaksızın HTC Desire 510 cihazınızda saklayabileceksiniz.

HTC Desire 510_6V_Black

Video izlemek ve oyun oynamak için ideal

HTC Desire 510 telefonun 4,7 inçlik ekranı çarpıcı ekranı, kategoride yeni standardı belirleyen benzersiz ve eksiksiz performans için kusursuz şekilde bir araya gelen özgün tasarımı ve HTC Sense özellikleri ile video izlemek ve oyun oynamak için ideal hale getiriyor, hatta internette gezinmeyi bile bir görsel şölene dönüştürüyor.

HTC BlinkFeed™ ile tamamlanan HTC Desire 510 sosyal ağlarınızdan ve popüler RSS yayınlarından en yeni dijital güncellemelerini hızlıca ve basitçe bir araya getirerek her zaman en yeni bilgilere sahip olmanızı sağlayacak. Geleneksel, statik ana ekranları geride bırakarak sizin için en önemli haberleri bunlara ihtiyaç duyduğunuz her yer ve zamanda alabileceksiniz.

HTC Desire 510_PerLeft_White

Cihazın beyaz vegri renklerinde temin edilebilen polikarbonat gövdesi harika bir görünüm ve his sunarken elinize ve cebinize rahat bir şekilde yerleşiyor. Rahat şekilde isteğe göre uyarlanabilen HTC Desire 510’a özel HTC Dot View™ kılıf da takılabiliyor[1]. Kılıf kapalı haldeyken dahi çağrıları retro tarzda cevaplandırabiliyorsunuz. Ayrıca ruh halinizi, kişiliğinizi ve tarzını yansıtan kendi matriks duvar kağıdınızı yaratmak için 18 farklı tema veya galeri fotoğraflarınızdan istediğinizi seçerek HTC Desire 510’u sadece size özel hale getirebiliyorsunuz.

HTC Sense özellikli Android 4.4 ile desteklenen HTC Desire 510, son derece uygun fiyatlı, gerçekten seckin bir mobil deneyim sunuyor. Yeni HTC Desire 510, Ekim 2014’ten itibaren Türkiye’deki HTC  satış noktalarından temin edilebilecek.

[1]HTC Desire 510’da  HTC One (M8)’ın smart sensor hub’ı bulunmamaktadır. The HTC Desire 510’s Dot View deneyimi, tam versiyona kıyasla temel özellikler ve temel seviyede kişiselleştirmeyi mümkün kılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir