Dünyanın en iyi VPN hizmeti PureVPN artık Türkçe!

purevpn_logo

2006 yılından bu yana tüm kullanıcılar için kalite, özgürlük ve bağlanabilirlik temelli hizmetler sunan ve kısa sürede VPN endüstrisinin en büyük oyuncularından biri haline gelen PureVPN artık Türkçe.

6 kıtada 45 anahtar ülkede 300’den fazla sunucusuyla birçok ülkeye ait özel site ve hizmetlere sınırsız ve hızlı erişim imkanı veren PureVPN, şimdiye dek 1 milyondan fazla kullanıcıya engelli internet sitelerine erişim, internet sağlayıcı hız limitlemeleri, P2P dosya paylaşım engelleri, çevrimiçi oyun kısıtlamaları ve buna benzer birçok internet kullanım müdahalelerine karşı çözümler sundu.

Windows, Mac OS, Android, iOS Linux ve DD-WRT gibi çoklu platformlarda eş zamanlı olarak 5 hesap girişini destekleyebilen PureVPN, herkese her an her yerde maksimum özgürlük garantisi veriyor. PureVPN Türkiye’nin de içinde bulunduğu ve sürekli genişleyen sunucu ağı, sorunsuz ve kullanımı kolay yazılımları, çeşitli bilgi şifreleme araçları, kimlik denetleme protokolleri, 7/24 müşteri hizmetleri ve Türkiye’ye özel cazip ödeme seçenekleriyle birlikte kullanıcılarına hepsi bir arada çözümler sunuyor. Yerli yabancı en sevilen sosyal medya, video izleme, oyun, müzik siteleri, CoIP servisleri ve P2P dosya paylaşım ortamlarına ulaşım, Türkiye’deki kullanıcılar için tüm dünyaya yayılmış 44000 IP adresi desteğiyle birlikte çok daha kolay ve zahmetsiz hale geliyor.

PureVPN hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.purevpn.com/tr adresini ziyaret ediniz.

PureVPN Hakkında

GZ Systems tarafından Kasım 2006’da temelleri atılan PureVPN, 2007 yılından itibaren dünya çapında hem kamusal hem de bireysel VPN hizmeti sağlamaktadır. 2014 itibariyle 45 ülkede toplamda 300’den fazla sunucusu ve dünya çapında 1 milyondan fazla mutlu müşterisi olan PureVPN, bilgi güvenliği, kişisel gizlilik ve sansürsüz internet gibi konularda tam başarı sağlamaktadır.

PureVPN kullanıcılarına Windows’un dışında, Mac, Linux, iOS, Android, BlackBerry, Boxee BOX, DD-WRT Router, HP WebOS gibi platformlarda da destek sunmaktadır. Böylece her bir kullanıcı için tek bir PureVPN hesabı, bütün cihazları koruma altına alabilmeye ve özgürleştirmeye olanak vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir