Dünyanın en popüler “pen tabletleri” Medyasoft ile Türkiye’de

Medyasoft, bilişim pazarındaki dünya devlerinin ürünlerini Türkiye ile buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’nin katma değerli ürün distribütörü ve teknolojik çözüm tedarikçisi Medyasoft, pazardaki iddiasını dünyanın en popüler pen tablet üreticisi Wacom distribütörlüğü ile sürdürüyor.

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft, dünya bilişim pazarının lider ve güçlü markalarıyla yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Medyasoft, geliştirdiği ürünlerle grafik tasarımcılarının ve illüstratörlerin vazgeçilmezi olan Wacom’un Türkiye distribütörü oldu. Şık tasarımları, çoklu dokunma işlevselliğini ve kalem tablet teknolojisini tek bir cihazda birleştiren Wacom’un kalem tabletlerini Türkiye’ye getiren Medyasoft, Bamboo, Cintiq, Intous 4 ve PL ürünleriyle tasarımda yeni bir döneme imza atacak.

YARATICILIKTA SINIR TANIMAYAN EŞSİZ BİR CİHAZ

Medyasoft’un Türkiye’de distribütörlüğünü yürüttüğü Adobe ve Autodesk yazılımlarıyla da tam uyumlu çalışan Wacom kalem tabletleriyle 7’den 70’e herkes, bilgisayarları başında resimden tasarıma tüm fonksiyonları daha etkin şekilde kullanabilecek. Kendine özgü yapısı ile elle yazılan notlardan çizimlere, resimden tasarıma, tebeşirden yağlı boyaya kadar kişinin yaratıcılığını pekiştiren, fikirlerin hayata geçmesine olanak tanıyan Wacom kalem tabletler, ihtiyaca göre özelleştirilebilen yapısıyla bilgisayar kullanımında da akıllı deneyimler sunacak.

“2011 MEDYASOFT’UN ATILIM YILI”

Medyasoft için 2011’in bir atılım yılı olduğunu belirten Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer,  gerçekleşen işbirliği hakkında; “Medyasoft olarak öncelikli amacımız kişi ve kurumların bilişim teknolojilerini kullanarak verimliliklerini artırmak. Türkiye’nin katma değerli ürün distribütörü olarak, konusunda lider ve güçlü markalarla yaptığımız iş birliklerine Wacom ile bir yenisini daha ekledik. Bugüne kadar son kullanıcıdan şirketlere kadar kullanıcılara sunduğumuz yazılım ve ürünlere Wacom ile gerçekleştirdiğimiz anlaşmayla yeni bir boyut kazandırdık. Medyasoft’un pazardaki ürün çeşitliliğini tamamlayan bir alan olan kalem tablet pazarına ürün çeşitliliği, uygun fiyat ve yaygın kanal dağıtım ağımızla iddialı bir giriş yapıyoruz” dedi.

“HER NOKTADAN ULAŞILABİLECEK”

Son derece ince ve şık bir tasarıma sahip olan Wacom kalem tabletlerin her bütçeye hitap ettiğini söyleyen İhsan Taşer, dağıtım kanalı yapısını da hızla genişlettiklerine değinerek, “Sektör ve büyüklük gözetmeksizin kurumların teknoloji danışmanı ve çözüm üreticisi olma misyonuyla sürdürdüğümüz çalışmalarımıza, bayi yapılanmamızda yaptığımız önemli atılımlarla daha da güç kazandırdık. 59 ile 2505 Euro arasında fiyata sahip olan Wacom ürünleri, teknoloji marketlerinin yanısıra alış-veriş siteleri ve bayi kanalımız üzerinden de Türkiye’nin her noktasında Medyasoft güvencesiyle satın alınabilecek” açıklamasını yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir