DW Office’le “duymadım” diyemezsiniz

Resmin orijinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

Bircom tarafından sunulan DW Office telefon kulaklığı, işyerlerine özel tasarımı ve kolay kullanımıyla ofis çalışanlarının hayatını bugüne dek hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. DW Office tüm masa telefonları ve internet telefonları ile kullanılabiliyor, birinden diğerine tek bir tuşa basarak geçiş yapılabiliyor. Genişbant teknolojisi sayesinde HD ses sunan DW Office, görüşme kalitesini en üst seviyeye çıkartmak için gürültü filtreleme özelliğinden yararlanarak istenmeyen tüm ortam seslerini kesiyor.

İletişim teknolojileri alanında 38 yıllık tecrübeye sahip Bircom tarafından sunulan DW Office telefon kulaklığı, işyerinde kablosuz ve yüksek ses kalitesiyle görüşme yapmak için ideal bir çözüm sunuyor. DW Office, görüşme esnasında gerektiğinde çevrenizdeki kişilerle de kolaylıkla iletişim halinde olabilmeniz için tek taraflı olarak tasarlanmış. Konforlu ve rahat kullanımıyla dikkat çeken kulaklık Sennheiser Communications’ın lider teknolojisiyle üretildiği için pek çok benzersiz özelliğe sahip bulunuyor. DW Office tüm masa telefonları ve softphone’lar (internet telefonu) ile tam uyumlu olarak çalışıyor. Böylece geleneksel telefon hatlarının yanı sıra internet üzerinden yapılan görüşmelerde de DW Office’den sorunsuz olarak yararlanılabiliyor. Üstelik yalnızca tek bir dokunuşla bir telefondan diğerine anında geçiş yapmak mümkün.

Resmin orijinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

HD kalitesinde berrak ses sunan DW Office, ActiveGard teknolojisiyle kullanıcıları yüksek ses şoklarından koruyor. En konforlu kullanımı sunmak amacıyla özel olarak geliştirilen benzersiz premium tasarımı sayesinde, doğrudan kulağa takılabildiği gibi istenirse taçlı olarak da kullanılabiliyor. DW Office’in gürültü filtreleme (noise cancelling) teknolojisi istenmeyen tüm ortam seslerini keserek görüşme kalitesini maksimum seviyeye yükseltiliyor. Her konuşmayı son derece doğal ve rahat bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz için yalnızca görüşmeye odaklanıyor ve işinizde daha üretken olabiliyorsunuz. Üstelik konuşmanız, “duyamadım”, “anlayamadım”, “lütfen tekrar eder misin” gibi ifadelerle bölünmek zorunda kalmıyor.

Daha doğal bir konuşma için genişbant ses teknolojisinden yararlanan DW Office, genişbant modunda 8 saat, darbant modunda ise 12 saat boyunca kesintisiz görüşme olanağı sunuyor ve 100 saatlik bekleme süresine (stand-by) sahip bulunuyor. Kulaklık %50 şarj seviyesine yalnızca 20 dakikada ulaşırken, %100 şarj için ise sadece 1 saat yetiyor. DW Office, standart bir ofis binasında 55 metre ve açık havada 180 metreye ulaşan geniş kapsama alanıyla dikkat çekiyor.

DW Office’in kullanıcı dostu arabirimi sayesinde tek bir dokunuşla mikrofonu kapatabildiğiniz gibi ses seviyesini de ihtiyacınıza göre kolayca ayarlayabiliyorsunuz. DW Office kulağa takılarak kullanıldığında 22 gram, taçlı olarak kullanıldığında ise yalnızca 50 gramlık ağırlığıyla kullanım rahatlığı sunuyor. DW Office yapılan görüşmeyi paylaşıma açma ve telekonferans yapabilme özelliğine de sahip bulunuyor.

Bircom güvencesiyle Türkiye pazarına sunulan tüm ürünler hakkında ayrıntılı bilgi www.bircom.com adresinden ya da 0 212 319 97 00 numaralı telefon aracılığıyla alınabiliyor.

 

Bircom hakkında:

38 yıllık tecrübesiyle her büyüklükten ve her sektörden firmaya yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunan Bircom, tümü kendi alanında teknoloji lideri olan firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Pek çok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır. Yazılım geliştirme alanında yürüttüğü çalışmalarla da adından söz ettirmeye başlayan Bircom, “Bircomobile” markasıyla 21. yüzyılın kablosuz iletişim yöntemlerini ülkemiz koşul ve gereksinimleri doğrultusunda özelleştirmekte ve yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla bu alanda yenilikçi çözümler hazırlamaktadır.

Bircom aynı zamanda telekomünikasyon sektörüne yönelik en yüksek seviyede değer yaratmak hedefiyle ve sosyal sorumluluk anlayışıyla Bircom Telekom Akademisi çatısı altında eğitim hizmetleri gerçekleştirmekte, üniversitelerde iletişim laboratuarları oluşturmakta ve böylece hem sektör profesyonelleri hem de haberleşme alanında öğrenim gören gençlerin bilgi birikimini bir sonraki seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Bircom, ülkemizin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda 2007, 2008 ve 2009 yıllarında üç kez üst üste yer alma başarısını göstermiş, yine Deloitte tarafından hazırlanan 2007, 2009 yılları Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde en hızlı büyüyen teknoloji firmaları listelerine girerek ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir