En Üstün Performanslı High-Definition HARMAN KARDON AVR 355

Resmin orjinal halini görmek için üzerine tıklayınız.

En Üstün Performanslı High-Definition Video ve Ses Özelliklerini

HARMAN KARDON AVR 355’te Bulacaksınız

Harman Kardon, şirket tarihindeki en önemli ürün lansmanlarından birini 2008 ses/video alıcısı serisi ile gerçekleştirdi.

Bu serinin içinde yer alan 7.1 kanallı AVR 355’in özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;  mükemmel görüntü kalitesi için tüm video kaynaklarından gelen görüntüleri 1080p çıkışına yükselten ve geliştiren Faroudja DCDi CinemaTM dijital video işleme tekniğini kullanır, Deep Color (Derin Renk) özellikli video komponentleri, TV’ler ve görüntüleme cihazları ile kullanım amacıyla 12 bit Deep Color uyumu,  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio çözümlemesi sunarak, söz konusu en yeni teknolojiyi kayıpsız (sıkıştırılmamış) ses biçimlerinden ve uyumlu HD-DVD ve Blu-rayTM diskler ve oynatıcılardan en üst düzeyde yüksek çözünürlükte çok kanallı ses gerçekliği sağlar. HDMI girişlerine gelen 7.1 kanallı PCM sesi işleyebilir ve daha uzun HDMI kablo uzunluklarına olanak tanıyan HDMI tekrarlama özelliğine sahiptir.

AVR 355 kolay şekilde çoklu bölge bağlantısı sağlamak için A-BUS® sistemini de içerir.  Ayrıca sahip olduğu EzSet/EQTM sistemi sayesinde de otomatik tam aralıklı oda eşitleme ve sistem kalibrasyonu, sistem kurulumunu basitleştirir ve tüm odalarda en uygun şekilde ses elde edilmesini sağlar.

Ayrıca geliştirilmiş iPod bağlanılabilirliğine sahiptir, bu arabirim geliştirilmiş iPod müzik ve video oynatma, kontrol özellikleri sağlar. Uyumlu iPod modeline yeni Bridge II docking istasyonu kullanılarak bağlanıldığında, iPod alıcının uzaktan kumandası ile kontrol edilebilir, iPod kontrolü için kullanılan menüler TV (veya video ekranı) üzerinde ve alıcının ön panel ekranında gösterilir. iPod menüleri yüksek çözünürlükte görüntülenir ve hızlı, kolay gezinti olanağı sunar.

Tüm yeni seri AVR’ler Harman Kardon’a özel olarak yeni geliştirilen yüksek tanımlı tam renkli ekran menüsü sistemine sahiptir, söz konusu sistem kullanıcıların kendi ev eğlence sistemlerini ayarlamasına ve komponentlerinin düzgün biçimde bağlandığını ve yapılandırıldığını doğrulamasına olanak tanımak için hem resim hem de metin kullanır. Menü sisteminin benzersiz kullanım kolaylığını tamamlamak üzere, alıcılar da basit, ancak daha esnek çalışma ve daha ergonomik özelliklere sahip, yeniden tasarlanan uzaktan kumandalara sahiptir .

AVR 355  üretiminde kullandığı son teknoloji sayesinde en iyi görüntü ve ses performansı ve kullanım kolaylığını şık ve minimalist görünümü ile sizlere sunuyor.

Perakende Satış Fiyatı 1677 $

Bilgi için ; SFRKD

Tel   : 0212 257 75 00 Faks : 0212 265 91 56

www.sfrkd.com

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir