En yaratıcı tweet taraftardan, FC Barcelona – Fenerbahçe Ülker Maçı Fenercell’den

490x340

Fenercell abonesi olan iki şanslı çift, 11 Aralık’ta gerçekleşecek FC Barcelona – Fenerbahçe Ülker basketbol maçını izlemeye Barselona’ya gidiyor

2009 yılından bu yana devam eden Avea & Fenercell işbirliğinin 5 yıl daha uzatılması ile  birlikte Fenerbahçe taraftarlarına takımlarını hem yurt içinde hem de yurtdışında destekleme fırsatı sunan kampanyalara bir yenisi daha ekleniyor. Fenercell kullanan Fenerbahçe taraftarları dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olan Barcelona’da unutulmaz bir deneyim yaşıyor.

Twitter üzerinden 2 Kasım’a kadar sürecek olan kampanya ile; #KanaryaBarselonada hashtag’i ile Fenerbahçe’ye olan desteğini en yaratıcı şekilde anlatan iki Fenercell’li birer arkadaşı ile birlikte Turkish Airlines Euroleague kapsamında 11 Aralık’ta Barselona’da oynanacak FC Barcelona – Fenerbahçe Ülker basketbol maçına gitme şansı yakalayacak.

Hem kulübün hem de taraftarın yanında olan Fenercell taraftar hattı, Fenerbahçe’ye gönül veren taraftarlara takımlarına bilet almanın dışında da destek olabilme imkanı veriyor.

Fenercell’liler cazip tarifeler ve teknolojik yeniliklere ek olarak özel katma değerli servislerden de yararlanabiliyor.  Konuşma özgürlüğünü, takımları ile ilgili bilgilere herkesten önce ulaşabilme ayrıcalığını, eğlencenin ve takım ruhunun coşkulu dünyasını keşfediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir