enVision® doküman ve süreç yönetim sistemi hızla yayılıyor

CBKSoft satış ve pazarlama müdürü Ömer Ulusoy, tamamen yerli bir ürün olan enVision® Doküman ve Süreç Yönetim Sistemi’nin 2010 yılı içerisinde büyük bir hamle yaptığını ve tüm Türkiye genelinde birçok kurum ve kuruluşta kullanılmaya başlandığını belirtti.

Evrak takibi, belge yönetimi, arşiv yönetimi, doküman yönetimi, iş akışı yönetimi ve form yönetimi gibi modülleri ile birlikte tamamen ağ tabanlı ve eksiksiz bir sistem sunan enVision®, alanında lider olma yolunda emin adımlarla yürüyor.

Ömer Ulusoy, “2010 yılının ilk yarısında hem kamu kurumlarında, hem de özel kuruluşlarda büyük bir atak yapmayı başarmış durumdayız. Ülkemizin önde gelen ve takip edilen kurum ve kuruluşları tarafından enVision Doküman ve Süreç Yönetim Sisteminin tercih edilmesi, bizleri gururlandırırken, bu alandaki liderlik hedefimize doğru yürüyüşümüzde bize güç veriyor. Özellikle Eltem-Tek A.Ş., Dizayn Grup ve Feka Otomotiv gibi büyük özel kuruluşlar, bu tür ürünlere yaptıkları yatırımları, hata yapmamak adına son derece iyi inceleyerek ve çok etkili bir şekilde araştırarak seçerler. Bu tür firmaların ürünümüzü incelemesi ve yerli-yabancı birçok rakip ürüne tercih etmesi, enVision Doküman ve Süreç Yönetim Sisteminin ne kadar başarılı olduğunu ortaya koymaktadır.” dedi.

Geçen yıl olduğu gibi, 2010 yılında da CeBIT Bilişim Eurasia fuarında ziyaretçilere tanıtılacak olan enVision Doküman ve Süreç Yönetim Sistemi ile ilgili detaylı bilgiye www.envision.com.tr adresinden ulaşılabilmektedir.

kaynak: http://www.kurumsalhaberler.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir