Epson CD/DVD Kopyalama Robotu alana 300 CD ve 6 farklı renkte kartuş hediye


Baskı teknolojileri uzmanı Epson, Kasım ayı sonuna kadar Epson CD/DVD Kopyalama Robotu alan herkese, JVC CD-R WaterShield White ve Epson orijinal mürekkeplerin de içinde olduğu ürün paketini hediye ediyor

Dijital görüntüleme ve baskı teknolojileri uzmanı olarak aynı zamanda mürekkep püskürtmeli (Inkjet) ve endüstriyel hassas robotik ürünleri tasarlayıp geliştiren Epson, 30 Kasım tarihine kadar sürecek yeni bir kampanya başlattı.

Epson, teknolojisinde uzman olduğu alanları bir araya getirerek ürettiği PP-50, PP-100, PP-100N, PP-100NS ve PP-100AP model CD/DVD Kopyalama Robotu alan kullanıcılara, 300 JVC Watershield CD’si ve 6 farklı renkte orijinal Epson mürekkep setinden oluşan ürün paketi hediye ediyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar, http://assets.epson-europe.com/tr/discProducer/ adresine girerek kampanya ile ilgili detaylara ulaşabilirler.

Epson nasıl disk üretiyor?

CD/DVD Kopyalama Robotu, üzerinde bulunan DVD sürücüler ve robot sistemi sayesinde otomatik olarak içerisinde bulunan CD yada DVD’yi alarak hem kayıt işlemi hem de yüzeye baskı işlemi yapıyor. Tepsiler, DVD sürücü ve inkjet yazıcı bölümleri arasındaki işleyişi robot kol düzenleyerek otomatik yapıyor. Kısaca EPSON CD/DVD Kopyalama Robotu PP serisi ürünler, mini bir CD/DVD ‘fabrikası’ gibi çalışıyor. PP-100 ve diğer tüm kopyalama robotu serileri, özel kopyalama ve çoğaltım merkezleri, hastaneler, görüntüleme merkezleri, ticari firmalar, reklam ve halkla ilişkiler ajansları, fotoğraf stüdyoları, devlet kurumları, okullar ve BT firmalarına sağladığı maliyet ve zaman tasarrufu avantajlarıyla, özellikle küçük ölçekli firmaların dikkatini çekiyor.

EPSON Türkiye POS Kanal Sorumlusu Ahmet Gürle, düzenledikleri kampanyayla CD/DVD kopyalama robotuna ihtiyaç duyan tüm firma ve kurumlara CD/DVD kopyalama ihtiyaçlarını daha hızlı ve verimli yapmalarını sağlamaya çalıştıklarını söylüyor. Bu sayede kullanıcıların CD/DVD üretiminde daha kaliteli baskılar yaparak, istedikleri kadar CD/DVD çoğaltmalarına destek olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten Gürle sözlerine şöyle devam etti;

“EPSON olarak her zaman kullanıcı ihtiyaçlarını ön planda tutmaya ve bunlara odaklı hareket etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle önümüzdeki dönemde de farklı kampanyalar ile kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir