Epson DS-860N Tarayıcı İle Maksimum Performans ve Verimlilik

DS-860N-3

A4 tarayıcı olan Epson DS-860N ile A3 boyutundaki dokümanlarınızı veya 304,8 cm uzunluğa kadar olan belge ve çizimlerinizi de tarayabilirsiniz…

Epson DS-860N yüksek hızlı veri özellikleri ile belge iş akışı için idealdir. Document Capture Pro fonksiyonu sayesinde, birden fazla kullanıcının Push Scan özellikleri ve Ağ Arabirimi ünitesinden faydalanmasına olanak tanıması sebebiyle DS-860N, kamu kuruluşları, bankalar, sağlık hizmeti birimleri gibi ofis ve departman ağları arasında paylaşım gerektiren sektörlere büyük avantaj sağlar.

Performans ve verimlilik

Epson DS-860N tarayıcı, kompakt tasarımıyla az yer kaplarken, dakikada 65 sayfa / 130 görüntüye ulaşan tarama hızı ile iş yoğunluğunuza destek olur. 300 dpi’de renkli tarama yapma özelliğine sahiptir. Bu özellikler donanım JPEG sıkıştırma ile de birleştiğinde büyük hacimli tarama işleri daha hızlı sonuçlanır. ReadyScan teknolojisinde küre içermeyen ürünler kullanılmıştır ve taramadan önce ısınma süresine ihtiyaç duymaz.

Belge yönetimi ve bulut sistemlerine sorunsuz entegrasyon

Epson Document Capture Pro, DS-860N’yi belge yönetim sisteminize kolaylıkla dahil etmenizi sağlayarak iş akışınızı hızlandırır ve taranan bilgileri yakalayıp dönüştürmenize ve belge doldurma sistemine dağıtmanıza yardımcı olur. Epson DS-860N, barkod tanıma ve bölgesel OCR özellikleri yüklü belge süreçlerinizi otomatikleştirmenize ve ağ veya USB üzerinden Push Scan ile ofis verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.

DS-860N-1

Tarama yazılımı dahil

Epson Scan, metin zenginleştirme ve otomatik çarpıklık giderme dahil birçok gelişmiş belge görüntüleme özelliği sunarak verimliliği ve iş yükü çıkışını arttırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, .docx, .xlsx ve .pptx. formatlarında tarama gerçekleştirebilir.

Ethernet üzerinden kolay ağ paylaşımı

Document Capture Pro ve Ağ Arabirimi Ünitesi ile birlikte doğrudan tarayıcının panelinden ‘Microsoft SharePoint™’ye tara’ veya ‘Buluta Tara’ gibi ‘hedefe tara’ iş komutlarını özelleştirmenize olanak verir.

Esneklik

Kağıt kullanımı açısından oldukça esnek bir yapıya sahip olan Epson DS-860N, A4 tarayıcı olmasına rağmen A3 boyutundaki dokümanlarınızı veya 304,8 cm uzunluğa kadar olan belge ve çizimleri tarayabilir.

DS-860N-2

TEMEL ÖZELLIKLER

Ethernet üzerinden kolay ağ paylaşımı: Document Capture Pro yzlm ve Ağ Arabirimi Ünitesi ile ‘hedefe tara’ iş komutu özelleştirmesi sağlar.

Epson Push Scan: Metin zenginleştirme ve otomatik çarpıklık giderme verimliliği artırmanıza yardımcı olur

Yüksek tarama hızları: 300dpi renklide bile dakikada 65 sayfa / 130 görüntüye kadar yüksek tarama hızı.

Belge yönetimi ve bulut sistemine sorunsuz entegrasyon: Document Capture Pro

Çok çeşitli sürücü desteği: WIA, TWAIN ve ISIS

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 1.849$+KDV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir