Epson, Türkiye’de İş Çözümlerine Yatırım Yapmaya Devam Ederek Yepyeni Bir Segmente Adım Atıyor

Epson-LabelWorks-LW-400-görsel 3

Epson, Türkiye’de daha önce yer almadığı yeni bir segmente beş farklı ve özel etiket yazıcısı modeliyle giriş yapıyor…

Türkiye Pazarı’na verdiği önem ve AR-GE yatırımlarıyla dikkat çeken teknoloji devi Epson pazarda daha önce yer almadığı bir segmente beş farklı modeliyle giriş yapıyor. Epson LabelWorks serisi yazıcılarla pek çok spesifik etiket ihtiyacı karşılanabiliyor.

Epson-LabelWorks-LW-700-görsel 1

İhtiyaca özel çözümler ve ilkler yine Epson’dan

Epson’un yeni LabelWorks serisi etiket yazıcıları; standart, pastel, floresan, metalik, mat, transparan gibi çeşitli renk ve tarzlarda ve yansımalı, güçlü yapışkanlı, kablo sarmalı, ısıya dayanıklı, karanlıkta görünür, tekstil ürünlerine transfer gibi çeşitli pek çok tipte 36 mm genişliğe kadar etiket çözümü sunuluyor.

Mr.Renato Vincenti-1

Suya, çizilmeye, kimyasallara ve ısıya karşı dayanıklı olan etiketler, en büyük uzunluk ve en dar marjı sağlayarak daha verimli kullanıma olanak sağlıyor. Türkiye etiket yazıcısı pazarında cihaz beraberinde verilen en uzun etiketi sağlayan Epson yazıcılar, cihazın maliyetini daha da avantajlı kılıyor.

Birçok ofis, şirket ve kurumun özel ihtiyaçlarına yönelik sunulan yeni Epson LabelWorks serisi, LW-400, LW400-VP, LW-600P, LW-700 ve LW-900P olmak üzere beş modelden oluşuyor.

Sevil Kanat-2

 

Inkjet teknolojisine yatırım yapıyor ve kullanıcılara büyük maliyet avantajı sağlıyoruz

Epson’un yeni LabelWorks etiket yazıcılarının Türkiye lansmanında sürekli olarak pazarın ihtiyacına yönelik yeni teknolojiler geliştirmek üzere çalıştıklarını vurgulayan Epson Kuzey ve Doğu Akdeniz Pazar Geliştirme Müdürü Renato Vincenti; “Etiket yazıcılarına global olarak baktığımızda; endüstriyel alanda 550 milyon Dolar’lık ve fabrika-ofis-ev kullanıcıları

 

bazında 650 milyon Dolar’lık bir hacim görüyoruz. Etiket çözümlerine yönelik, Türkiye’de ilk kez pazara sunduğumuz bu serimizin yanı sıra, yakın dönemde lanse ettiğimiz yeni tanklı yazıcı modellerimiz ve WorkForce Pro serisi yazıcılarımızda da, ‘lazere benzer, lazerden daha üstün’ söylemiyle ilerledik. Özellikle ofislere yönelik baskı çözümlerinde Epson olarak inkjet teknolojisine ağırlık veriyoruz. Tüm yeni serilerimizle baskı çözümleri alanında; yüksek hız, kalite ve kalıcılığı, ilk alım ve sayfa başı baskı maliyeti düşünüldüğünde en uygun toplam sahip olma maliyetiyle birleştiriyoruz. Ayrıca lazere oranla yüzde 80-90 aralığında enerji tasarrufu sağlatıyoruz” dedi.

Mr.Renato Vincenti-sunum-görsel-2

Yeni LabelWorks serimizle Türkiye’de iddialıyız

Epson’un Japonya’da ilk kez 1992 yılında pazara sunduğu LabelWorks etiket yazıcılarıyla Japonya’da yüzde 60’ın üzerinde pazar payına sahip olduklarını belirten Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat, Türkiye’de de bu yeni ürün gamıyla iddialı olduklarını belirtti. Kanat; “Türkiye özellikle KOBİ’lerin gelişimi ve Türkiye ekonomisindeki yeri dikkate alındığında, yeni LabelWorks serimiz için oldukça önemli bir pazar. Yeni teknolojiler ve kullanıcı dostu ürünler konusunda sürekli yatırım yapan bir şirket olarak bu serimizle de iddialı olacağız” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir