Epson’dan Dünyanın En Hafif Akıllı Gözlüğü

??????????????????????????????

 

Epson, Dünya Mobil Kongresi ‘nde OLED Teknolojisine Sahip Dünyanın En Hafif Akıllı Gözlüğünü Lanse Etti: Epson MOVERIO BT-300

Global platformda en çok takip edilen organizasyonlardan biri olan Dünya Mobil Kongresi’nde Epson giyilebilir teknoloji alanındaki yeni modeli MOVERIO BT-300 akıllı gözlüğünü tanıttı.  Epson’un yeni gözlüğünde Si-OLED (Slicon Organic Light Emitting Diode) ekran teknolojisini kullanıldı ki bu gelişme maksimum netlikte görüntü vaat ediyor. Sİ-OLED teknolojisi, özel bir mikro ekran projeksiyon sistemi anlamına geliyor ki, artırılmış gerçeklik deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Bir önceki modele göre kamera çözünürlüğü 5 megapiksele yükseltilen BT-300’de batarya ömrü 6 saat ve Intel Atom işlemci bulunuyor.

EPSON MOVERIO BT-300-görsel-2

Android 5.1 işletim sistemiyle birlikte gelen Epson MOVERIO BT-300, kullanıcıların konforu açısından da silikon gözlük tutucuya sahip. Ayrıca önceki modellere göre yüzde 20 oranında daha hafif. Yazılıma bağlı olarak sektörlere özel çözümler sunan Epson akıllı gözlüklerindeki bu yeni model gelişmesinin özellikle sağlık sektöründe çığır açacağına inanılıyor.

??????????????????????????????

Epson’un yeni akıllı gözlüğü MOVERIO BT-300 Türkiye’de de belirli bir süre sonra satışta olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir